SESTAVA KOLA - 28.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2015-2016

Datum kola: 04.06.2016

0

Vrchlabský gólman Rostislav Rodr držel svůj tým proti Libčanům v bodové naději, když pochytal velké množství šancí Libčan. Rodr nestačil pouze na Petra Jiříka, který z penalty rozhodl o těsné výhře Libčan 0:1.

Bílá Třemešná ve druhém poločase otočila zápas s Úpicí. O vítěznou branku se na začátku druhé půle postaral Michal Hruška. Na celkovém vítězství se dvěma góly podílel i útočník David Kubelka

Po vyrovnaném prvním poločase se Třebeš v zápase s Miletínem rozstřílela v půli druhé. Jedním gólem se pod výhru 5:1 podepsal Martin Farkaš, hattrickem se předvedl Jakub Zeman

Nepolisy zopakovaly své minulé vítězství a porazily Třebechovice 6:1. Smrtící ofenzivu Nepolis podporoval Michal Masák. O góly se starali převážně Tomáš Hanuš s Martinem Tlustým, kteří se trefili dvakrát. Tomáš Hanuš navázal na svoji formu z minulého zápasu s Novým Hradcem, ve kterém zkompletoval hattrick.

Vyrovnané utkání mezi Černilovem a Roudnicí rozhodli hosté ve druhém poločase, kdy otočili nepříznivé skóre. Vítěznou branku si při výhře 2:3 připsal dvougólový Lukáš Stoszek

Kunčice svoji aktivní hrou přehrály Hořice a díky dvěma gólům Jindřicha Laštovičky vyhrály 3:1.

Hlasovat pro hráče můžete od 06.06.2016 17:06 do 08.06.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)