SESTAVA KOLA - 22.kolo Středočeský | Kolín | III. třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 21.05.2016

0

Brankové hody si užili diváci třetí třídy a mohli vidět dva dvouciferné výsledky. K vidění bylo celkem padesát dva góly, což je úctyhodný průměr 7,5 na zápas. Zároveň ale tři gólmani vychytali nulu. Diváci si také užili krásný obrat ve vývoji utkání v Tuklatech a až do samého závěru nerozhodnuté zápasy ve Ždánicích a v Dobrém Poli. Na tomto základě jsme sestavili tým kola a těšíme se na vaše hlasy. Hráč kola bude jako vždy vyhlášen ve středu večer.

Miroslav Neveselý (DPO) - ačkoliv nulu nevychytal, byl velkou překážkou pro ofenzívu Velimi. Mnoho šancí zmařil...

Jan Čermák (DPO) - druhý zástupce týmu, který sice prohrál, ale zápas dosahoval parametrů solidního mače okresního přeboru

Martin Jansta (VEL) - významná posila pro béčko Velimi, dirigoval hru a útočné akce svého mužstva. Přispěl jedním gólem

Ladislav Hájek (VEL) - spolu s Janstou tvořili nebezpečnou hru svého týmu. Jejich akce měly myšlenku a přesnost

Petr Jahoda (BEČ) - v "tréninkovém" zápase ve Chválovicích zatížil konto soupeře pěti góly

Radek Lanc (LIBL) - čtyřmi góly se podílel na deklasování soupeře z Radimi

Petr Nouzák (LIBL) - druhý zástupce liblického mužstva. Konečný výsledek 10:0 hovoří za vše

Petr Bláža (ROST) - domácí Traverza jednoznačně přehrála hosty z Tuchoraze a Petr přispěl třemi brankami

Pavel Chvojka (ROST) - nejenže dirigoval hru, ale také střílel. Dvě branky v utkání

Vojtěch Lachman (TUKL) - z poločasového stavu 0:2 na konečných 5:2. A Vojta stihnul za druhý poločas hattrick

David Jambor (TUKL) - aby se podařil takový obrat, je potřeba mozek, který to vymyslí. A když přidá ještě branku, je to na sestavu kola

Hlasovat pro hráče můžete od 23.05.2016 22:00 do 25.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)