SESTAVA KOLA - 16.kolo Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 23.04.2016

0

V sestavě 16.kola hlasujte pro vaše oblíbené hráče a nezapomeňte vyzkoušet naší novinku ! Ohodnoťte hráče od 1-10 a plno dalších novinek ! Zaregistrujte se a dozvíte se více !

Viktor Vosmík - i přes obdržené čtyři branky je tento brankář hrdina kola, díky jeho výkonu neodjela vysoká s daleko vyšším přídělem !
Jiří Hulička - střelec branky Ovčár , který předvedl zoodpovědný výkon .
Petr Resl - Čečelický střelec se opět prosadil krásným obstřelem po zemi .
Radek Kovář - Tento mladý obránce vstřelil vítězný gól proti Tuhaňi !
Pavel Nesládek - Věkem ještě dorostenec nastoupil do zápasu v 65 minutě ale stihl dát uklidňující gól na 3:1 pro Borek .
Dušan Radl - střelec dvou branek do sítě oslabené Vysoké si zaslouží nomanici do sestavy kola !
Tomáš Pavlík - Tento mladý hráč vstřelil vítězný gól nad Nebužely .
Karel Radomil - Střelec geniálního gólu proti Mšenu , navíc jeho dlouhé auty znamenala vážná nebzpečí před brankou soupeře .
Vojtěch Závěšický - nastoupi sice až na druhou půlku , ale díky jeho dvěma gólům vrátil Mšeno zpět do zápasu, na vítěztví to ale nestačilo.
Jakub Mihalík- posila z áčka Ovčár nastoupila na druhý poločas , a i přesto stihl tento střelec dát hattrick !
Jiří Szen - podruhé zasebou si zasloužil nominaci do sestavy kola když dvěma brankami zařídil výhru nad Mšenem 4:3 !

Hlasovat pro hráče můžete od 25.04.2016 23:35 do 27.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)