SESTAVA KOLA - 18.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 24.04.2016

0
V 18. kole padlo 25 branek, dva gólmani udrželi čisté konto a jediný hráč překonal hattrick

Trepka Tomáš ( TJ Sokol Kardašova Řečice )

Podruhé za sebou udržel čisté konto. Včasnými výběhy a zákroky pomohl svému týmu k bodu za remízu 0:0

Zákostelecký Milan ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

Obranou práci mu hosté připravili až ve druhém poločase. V tom prvním se dokázal gólově prosadit a zajistit větší pohodu do kabiny ze stavu 1:0.

Bobál Petr ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Podařilo mu vstřelit brzký kontaktní gól a vyburcovat tím své spoluhráče k tlaku.

Dunaj Martin ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Svou definzivní činnost zvládl a nedovolil hostům skórovat. Jeho hlavičky patřily při standartkách v útoku k těm nejnebezpečnějším.

Pancíř Petr ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

Dokázal se gólově prosadit, když z přímáku obstřelil zeď a poslal míč k tyči. Mimo to si od trenéra a vedoucí mužstva vysloužil pochvalu za hráče zápasu.

Flaška Jan ( TJ Jiskra Chlum u Třeboně )

Gólem ze hry a proměněnou penaltou zařídil svému týmu překvapivou výhru v Břilicích 1:2.

Němec Bohuslav ( FK Calofrig Borovany )

Vstřelil vítězný gól a navíc si za svůj výkon vysloužil pochvalná slova trenéra.

Horelica Radim ( TJ Sokol Olešnice )

V prvním poločase to nebylo ono. Ale nezabalil to a v tom druhém dvěma góly rozhodl o výhře 2:1.

Mlýnek Lukáš ( SK Lišov )

Byl u poloviny gólů Lišova. Dvakrát do gólové pozice přihrál svému spoluhráči a poslední šestý gól vstřelil sám.

Mach Ota ( SK Lišov )

Jediný hráč jenž se v tomto kole prosadil více než dvakrát. V utkání s Velenicemi si připsal hned čtyři branky.

Novák Vojtěch ( FK Sokol Třebětice )

Coby "pes obranář" zaplátoval místo v sestavě v útoku. Gólově se prosadil a Třebětice tak vezou překvapivě bod z Včelnice za remízu 1:1.

Hlasovat pro hráče můžete od 25.04.2016 23:00 do 27.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)