SESTAVA KOLA - 22.kolo Divize C, 2015-2016

Datum kola: 23.04.2016

0

Máme tady sestavu 22.kola do které se opět dostali hráči, kteří podali mimořádné výkony ve svých týmech. A je jedno, jestli jejich tým bodoval, nebo ne. Opět je to pouze na Vás, komu pošlete svůj hlas.

 

Miroslav Hyka (Turnov) – Celý zápas předváděl Miroslav klidný a spolehlivý výkon. I při drtivém tlaku Suchdola zachovával chladnou hlavu a všechny akce spolehlivě likvidoval.                                      
Michal Strasser (Olympia) – Výborný výkon tohoto mladého obránce byl umocněn krásnou vedoucí brankou, kterou vstřelil do sítě Dvora Králové. Tato branka byla jeho první v mužském fotbale.                                            
Lukáš Kopřiva (Vysoké Mýto) – Lukáš podal výborný výkon v zápase s Jaroměří. Jako správný kapitán velel na zteč, a celý zápas se snažil, aby jeho tým nad Jaroměří zvítězil.                                           
Ondřej Herc (Admira) – Ondra podal v Živanicích výborný výkon. Po jeho straně se domácí hráči nebyli schopni prosadit. Stíhal i podporovat útočné akce svého týmu.                                              
Adam Horák (Jaroměř) – Vynikající výkon tohoto záložníka Jaroměře vedl k nečekaným bodům z Vysokého Mýta. Celý zápas jezdil nahoru, dolů a podporoval jak ofenzivu, tak i defenzívu svého mužstva.                                          
Martin ježek (Semily) – Už v prvním poločase hrozil domácí obraně. Když snižoval v Novém Boru na 3:2, tak to vypadalo, že by Semily mohly zabodovat. I když se tak nestalo, i tak byl Martinův výkon ozdobou zápasu.                            
Tomáš Janů (Nový Bor) – Velice dobrý výkon podal Tomáš v zápase, kdy jeho tým hostil Semily. Zejména v druhém poločase podporoval hlavně útok a přihrál i na čtvrtou branku svého týmu.                                              
David Petrus (Živanice) – Davida dostala do sestavy kola jeho gólová trefa po deseti vteřinách pobytu na hřišti. David prostě mohl říct „Přišel jsem – Vstřelil jsem – Zvítězil jsem!“                                            
František Rybařík (Suchdol) – František hodně oživil hru Suchdola v druhém poločase. Byl hodně aktivní a připravil spoluhráčům několik šancí ke skórování.                                             
Tomáš Kabourek (Letohrad) – Tomáš otevřel skóre v Jablonci a poté přidal gólovou přihrávku na druhý gól. Položil tím základ důležitého vítězství Letohradu v Jablonci.                                            
Lukáš Šindelář (Kutná Hora) – Lukášův výkon v Trutnově znamenal tříbodový export do Kutné Hory. Dal dva góly a byl neustálou hrozbou pro obranu Trutnova. Jednoznačně hráč zápasu.                       
                      
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 25.04.2016 12:21 do 27.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.