SESTAVA KOLA - 15.kolo Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 16.04.2016

0

V 15. kole IV. třídy okresu Mělník bylo k vidění spousta zajímavých utkání . Nejvíce však zaujali střelci Hanzlík a Hnízdil , kteří dohromady nasázeli 11 golů . Hlasujte pro své favority v sestavě kola !

Josef Fryk - Mladý brankář Čečelic vychytal důležitou výhru na druhými Ovčáry .
Jiří Vyšata - Teprve 17. letý obránce předvedl dobrý výkon a jeho obrana neinkasovala .
Emil Kuman - čistý štít ! O ten se zasloužil zkušený obránce Emil kuman z Neratovic .
Sean Zych - Další mladíček v týmu Vraňan , který navázal na výkony svého mladého kolegy .
Pavel Růžička - Nejmladší hráč z obrané čtyřky Všetat podal velice slušný výkon podpořený výhrou po penaltách !
Petr Resl - střelec branky proti Ovčárům předvedl bojovný výkon a zaslouženě je zařazen do sestavy kola .
Jiří Holeček - mladý hráč Všetat vstřelil ve 45. minutě vedoucí gol , na výhru to ale nestačilo .
Alexander Sivák - Střelec jediné branky zápasu , který rozhodl těsně před poločasem o výsledku 0:1 pro Romu .
Daniel Hnízdil - Fantastický výkon předvedl zkušený Brankář Hnízdil, který nastoupil jako hráč do pole a pěti goly sestřelil Tuhaň
Jakub Hanzlík - Nastřílet hattrick je skvělé, ale nastřílet dva za jeden zápas ? To se povedlo Hanzlíkovi v Zápase s Řepínem .
Jiří Szen - Další skvělý výkon tohoto mladého hráče, který dvakrát skoroval do sítě Ovčár a díky jeho výkonu Ovčáry odjeli s porážkou 3:1 .

Hlasovat pro hráče můžete od 19.04.2016 11:59 do 20.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)