SESTAVA KOLA - 17.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 17.04.2016

0
V 17. kole padlo 26 gólů, jeden hattrick a čtyři čistá konta

Paur Kamil ( TJ Dolní Bukovsko )

Mezi tři tyče se vrátil po nemoci. Hosté mu příliš práce nepřipravili, ale vše zvádl a výběhy sbíral míče.

Eliáš Petr ( TJ Jiskra Chlum u Třeboně )

Dokázal proměnit jedinou šanci zápasu a postaral se o překvapení kola.

Bobál Petr ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Dvěma góly rozhodl o výhře domácích. Vítěznou branku vstřelil v 95. minutě.

Shýbal Petr ( SK Lišov )

Dokázal skórovat. Svým gólem na 1:3 zažehnul jiskřičku naděje pro domácí.

Němec Bohuslav ( FK Calofrig Borovany )

Vstřelil sice šťatnou, ale rozhodující branku utkání. Vysloužil si pochvalná slova od trenéra.

Hanzal Michal ( TJ Sokol Olešnice )

Dvakrát dostal svůj tým do vední. eho dvě branky hostům na body nestačili.

Dolák Jan ( FK Sokol Třebětice )

Do zápasu naskočil až v 80. minutě. Během pěti minut se dvakrát zapsal mezi střelce.

Mareš Tomáš ( TJ Nová Včelnice )

Po vyrovnané půlhodině zápasu vstřelil vedoucí gól hostů.

Cihla František ( TJ Dolní Bukovsko )

Vrátil se k fotbalu po dvouleté zdravotní pauze. A hned se stal jediným střelcem zápasu.

Pacholík Stanislav ( TJ Nová Včelnice )

Byť odehrál jen druhý poločas stal se jediným střelcem hattricku v tomto kole. Tím se i výrazně podepsal pod výhru 2:5.

Bastl Vojtěch ( FK Sokol Třebětice )

Vstřelil úvodní dvě branky zápasu. Tím dodal svým spoluhráčům klid na kopačky. Vysloužil si i pochvalná slova od vedení klubu.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.04.2016 13:54 do 20.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)