SESTAVA KOLA - 19.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

Datum kola: 09.04.2016

0

Stěbořice si vychutnaly v sobotu Bělou. Chlebičov po zisku prvních tří bodů, nestačil doma na Vřesinu. Slavia Opava vyloupila Jakartovice, když o svém vítězství rozhodla třemi brankami během prvních dvaceti minut. Pustá Polom doma těsně prohrála s Vávrovicemi, když dohrávala pouze o devíti lidech. Kobeřice po nadějném vstupu do jara, přenechaly všechny tři body doma Hradci nad Moravicí. V neděli Malé Hoštice sice vedly po poločase nad Suchými Lazcemi, ale ty čtyřmi brankami ve druhé půli strhly výhru na svou stranu. Zápas vedoucích Litultovic s Budišovem skončil bezbrankovou remízou.

Jiří Pražák (Suché Lazce) - Vynikajícími zákroky udržel pro svůj tým přijatelný poločasový stav 2:1 a tím umožnil svému týmu, aby provedl obrat ve druhé půli.

Jan Laifert (Vávrovice) - Podal spolehlivý obranný výkon, který podpořil asistenci na první branku.

Petr Kavan (Slavia Opava) - Kromě obranných úkolů, otevřel skóre zápasu.

Lukáš Marek (Budišov n. B.) - V obranně dokázal zabránit všem útočným výpadům Litutltovic.

Norbert Lichý (Hradec n. M.) - Vsítil druhý uklidňující gól Hradce.

Filip Balda (Suché Lazce) - Odvedl kus práce ve středu hřiště a navíc vsítil dvě důležité branky.

Jan Tengler (Litultovice) - Podal výborný výkon ve středu pole a prakticky vygumoval hráče z Budišova.

Jakub Fiedler (Stěbořice) - Společně s Michalem Josefusem zatížil konto Bělé třemi přesnými zásahy.

Rostislav Škrobánek (Slavia Opava) - V zápase vsítil tři branky do sítě Jakartovic.

Michal Josefus (Stěbořice) - Hattrickem přispěl k destrukci mužstva z Bělé.

Petr Boček (Vřesina) - Vřesinský kanonýr třemi brankami sestřelil rezervu Chlebičova.

Hlasovat pro hráče můžete od 11.04.2016 12:00 do 13.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)