SESTAVA KOLA - 1.kolo Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor , 2015-2016

Datum kola: 28.10.2015

0
V předehrávaném 1.kole došlo k jednomu velkému překvapení,vedoucí Slovan zcela jednoznačně prohrál v Hošťálkovicích,propadl se na třetí místo a přepustil první příčku Řepišti,které doma deklasovalo Lokomotivu. Druhé místo po vítězství nad Hrabovou drží Václavovice a po vítězství v Hrušově se na vedoucí trojici dotáhl tým Kr.Pole. V těžkém utkání porazily Klimkovice po boji Pustkovec,Hlubina přehrála Koblov a Třebovice trochu překvapivě vysoko zvítězily v Michálkovicích. Ve zbývajících utkáních remizovala Vřesina v brankové přestřelce s Muglinovem a Hrabůvka překvapivě porazila rezervní tým Polanky.

Brankář:

Daniel Zátopek (Hošťálkovice)

Vynikajícími zákroky přispěl k vítězství nad favorizovaným Slovanem.

Obrana:

Adam Langer (Václavovice)

Svůj výborný výkon korunoval vstřelenou brankou.

Tomáš Kusak (Řepiště)

Jako vždy odvedl perfektní práci v defenzívní činnosti. Jako bonus pak přidal gól do sítě soupeře.

Jan Chobot (Krásné Pole)

Předvedl na škárovém povrchu obětavý a bojovný výkon.

René Šmahlík (Hlubina „B“)

Jako správný kapitán vedl svůj tým za vítězstvím proti nebezpečnému Koblovu. Sám dvakrát skóroval.

Záloha:

Martin Schvarz (Hošťálkovice)

Proti vedoucímu týmu soutěže byl Schvarz nejlepším mužem na trávníku v barvách Hošťálkovic.

Martin Kočner (Hrabůvka)

Svým perfektním výkonem se přičinil o výhru nad nevyzpytatelnou Polankou.

Petr Hampel (Krásné Pole)

Na horké půdě Hrušova, kde se navíc hraje na škváře, se dokázal dvakrát gólově prosadit, a přispěl tak k výhře 4:0.

Libor Bartoš (Hlubina „B“)

Velezkušený borec řídil vítězství svého celku nad Koblovem.

Útok:

Denis Ursacher (Třebovice)

Při duelu v Michálkovicích si připsal hattrick. Na výhře 5:1 tak měl lví podíl.

Jaromír Rašek (Klimkovice)

Jak říkával César: „Přišel, viděl, zvítězil“. Rašek přišel na hřiště v 60. minutě a o 7 minut později vstřelil gól na 2:1, čímž svému mužstvu zajistil tři body.

Hlasovat pro hráče můžete od 02.11.2015 12:00 do 04.11.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)