SESTAVA KOLA - 10.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 24.10.2015

0
Desáté kolo přineslo 24. branek, jeden hattrick a trochu promíchalo tabulku
Maroušek Tomáš ( TJ Lokomotiva České Velenice )

Inkasoval sice dvě branky, ale další čtyři vychytal. Spoluhráči mu mohou poděkovat, že utkání neskončilo debaklem.

Klika Jiří ( TJ Dolní Bukovsko )

Na gólu z půlky hřiště se v tomto kole podepsal on. Na jeho centr nedoskočil O. Kokeš s čímž brankář hostů nepočítal a domácí po hodině hry vedli 4:1.

Habr Jiří ( FK Sokol Třebětice )

V prvním poločase byl protihráčem vyzut z kopačky a dohrával s nakopnutou achilovkou. Patřil k nejlepším hráčům hostů na hřišti.

Vajda Radek ( TJ Nová Včelnice )

Bývá tradičně chválen za své výkony. V tomto zápase zas až tolik obranné práce neměl.

Holej Josef ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

Kapitán Hraničáře se dvakrát zapsal mezi střelce. Nic vyloženě nezkazil a hezkou přihrávkou vybídl k úniku spoluhráče.

Kuchař Luděk ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Byť dohrával se svalovým zraněním byl platným hráčem a dokázal deset minut před koncem vyrovnat na konečných 2:2.

Chovanec Dominik ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

Neprosadil se sice gólově, ale nejprve se po jeho povedeném centru prosadil Holej, v ponechané výhodě se protáhl po lajně a přihrál skórujícímu Kořínkovi. Při dalších dvou gólech byl také jedním z asistujících hráčů.

Brousek Jakub ( TJ Sokol Olešnice )

Podepsal se pod oba góly domácích. Při penaltě byl faulován právě on. Druhý gól vstřelil sám po úniku.

Zavadil Tomáš ( TJ Sokol Kardašova Řečice )

V posledních kolech jeho góly táhnou Kardašku. V Borovanech se prosadil před koncem utkání a zařídil alespoň bod za remízu 1:1.

Kořínek Tomáš ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

Sedmnáctiletý mladík byl objev jarní části sezóny, ale se napodzim trápil. Jeho střelecké probuzení přišlo v zápase s Chlumem. Jako jediný v tomto kole zaznamenal dokonce čistý hattrick.

Bednář David  ( TJ Nová Včelnice )

Jeho dvě branky otočily zápas o první místo tabulky s Lomnicí. Po penaltě čtvrthodiny před koncem rozhodl střelou ve vápně až v samém závěru zápasu. Nabízel se a chtěl hrát.

Hlasovat pro hráče můžete od 26.10.2015 12:00 do 28.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)