SESTAVA KOLA - 11.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2015-2016

Datum kola: 17.10.2015

0

Utkání Miletína a Kunčic se o víkendu neodehrálo, ve zbývajících zápasech se přesto našla řada hráčů, kteří si zaslouží místo v naší Sestavě kola.

Dobrý taktický výkon předvedli proti lídrovi soutěže fotbalisté Hořic. Ti dokázali v zápase proti Libčanům udržet soustředěnou hru v obraně a díky tomu se hráči Libčan nedokázali v zápase prosadit. Dobrý zápas odchytal v brance Jiskry Pavel Žižka, který zlikvidoval několik nebezpečných šancí Libčan. O jediné dvě branky zápasu a o třech bodech pro Hořice rozhodli Jan Šeda a Zbyněk Nečesaný

Černilov ve všech směrech přehrál Bílou Třemešnou, která se dokázala prosadit až v devadesáté minutě, a to z penalty. K výhře 5:1 pomohl gólem obránce Jan Hrubý, na kterého dvěma trefami navázal útočník Tomáš Markovič

Lázně Bělohrad si poradily v dalším venkovním zápase s Novým Hradcem. Na výhře 1:4 se gólem podílel Jakub Šoufek, ještě výraznější příspěvek zaznamenal Miroslav Rychecký, který vstřelil hattrick.

Dlouho otevřené utkání mezi Českým Meziříčím a Vrchlabím rozhodl ve druhé půli vrchlabský Tomáš Kroczek. Záložník Vrchlabí nasměroval svůj tým za výhrou 2:0.

Třebeš měla proti Třebechovicím převahu, úspěšné zakončení si však připsal pouze jeden hráč. O těsné výhře Třebše rozhodl v prvním poločase Martin Farkaš

Fotbalista s ročníkem narození 1999 nastoupil v dresu Úpice do zápasu se Sobotkou. Jaroslavu Balcarovi se zápas vydařil a k výhře 5:1 pomohl dvěma góly.

Nepolisy si připsaly další body, když porazily Roudnici. K výhře 1:3 přispěl dvěma brankami útočník Nepolis Pavel Pokorný

Hlasovat pro hráče můžete od 19.10.2015 12:00 do 21.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)