SESTAVA KOLA - 6.kolo Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

Datum kola: 27.09.2015

0

6. kolo I. B třídy je úspěšně za námi a my vám přinášíme jako každý týden ideální jedenáctku, ze které zvolíte svými hlasy toho nejlepšího hráče uplynulých bojů. Hlasovat pro něj můžete až do středečního poledne.

Martin Zadňančin - jeho bezchybný výkon přinesl jemu i Kynžvartu čisté konto a navíc tři body proti favoritovi celé soutěže Nové Roli

Jan Šprincl - výborný výkon v defenzivě v zápase proti Nové Roli přinesl tři body Kynžvartu

Roman Ďuriš - obránce Krajkové se blýskl výborným výkonem v zápase proti Hornímu Slavkovu, ve kterém navíc vstřelil jednu branku

Radek Zádrapa - obránce Skalné předvedl bezchybný výkon, kterým pomohl k čistému kontu svého brankáře a zisku třech bodů

Jan Kolárik - jáchymovský obránce přispěl svým výborným výkonem k vítězství svého týmu proti Habartovu 6:0

Bronislav Strnad - záložník Dolního Rychnova rozdávali balóny a navíc vstřelil jedinou branku svého mužstva

Roman Kič - byl jediným střelcem v utkání mezi Kynžvartem a Novou Rolí, ve kterém domácí zvítězili 1:0

Lukáš Svoboda - záložník Krajkové přispěl k výhře nad Horním Slavkovem jendou brankou, která byla navíc vítězná

Jiří Holý - Skalná zvítězila 5:0 v derby proti Plesné. Holý se na vítězství podílel hattrickem, který vstřelil během dvaceti minut

Pavel Hekel - útočník Jáchymova přispěl k drtivé výhře 6:0 nad Habartovem dvěma góly

Michael Müller - do utkání nastoupil až v 72. minutě. Tři minuty před koncem ale rozhodl celé utkání a Kraslice díky jeho trefě braly tři body

Hlasovat pro hráče můžete od 28.09.2015 12:00 do 30.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)