Lukáš Svoboda
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | TJ Dynamo Krajková |
| 2019-2020 | TJ Baník Habartov |
| 2014-2015 | TJ Dynamo Krajková |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 14:30 | Krajková - Svatava B | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.08. 18:00 | Rychnov B - Krajková | 5:2 (4:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 14:30 | Krajková - Jindřichovice | 1:3 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 14:00 | Oloví - Krajková | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 14:30 | Krajková - Vintířov | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Lomnice B - Krajková | 0:1 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 14:30 | Krajková - Kraslice B | 4:1 (4:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Citice - Krajková | 4:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 2 (ø 0,11) | 8 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 8 (ø 0,57) | 3 (ø 0,21) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 4 (ø 0,23) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 9 (ø 0,50) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 1 (ø 0,09) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 5 (ø 0,71) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 11 | 760 (ø 69,09) | 1 (ø 0,09) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B | 6 | 490 (ø 81,66) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Cheb | III. třída | 9 | 810 (ø 90,00) | 5 (ø 0,55) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 25 | 2204 (ø 88,16) | 3 (ø 0,12) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 24 | 1982 (ø 82,58) | 4 (ø 0,16) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 24 | 1772 (ø 73,83) | 11 (ø 0,45) | 7 (ø 0,29) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




