SESTAVA KOLA - 8.kolo Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 26.09.2015

0

Do sestavy osmého kola se nám dnes nominovali pouze ofenzivní hráči a ani jeden obránce. Favoritem sestavy kola je bezesporu Petr Vrána ze Sendražic, který dokázal v průběhu šesti minut nastřílet tři góly do sítě Probluze. Ale velkým konkurentem mu v boji o celkový primát, bude Michal Hrabě z Libřic, který do sítě Černilova nasázel čtyři góly.  Vaše hlasy nakonec rozhodnou kdo se stane hráčem kola.

Pavel Červenka (Libčany) - Libčany hrály celý zápas o desíti a Pavel dlouho držel naději svého týmu na bodový zisk. Nakonec mu vítěznou branku vstřelily Smiřice až čtyři minuty před koncem.
Zbyněk Novák (Probluz) - Zbyněk řídil hru svého týmu, rozdělil spousty přesných balónů, ale ani to nepomohlo jeho týmu k výhře.
Antonín Kaplan (Sendražice) - Antonín vstřelil dva krásné góly do sítě Probluze a to ho dostalo do sestavy kola.
David Hegr (Lhota p.L.) - Výborný výkon vynesl Davida opět do sestavy kola. Davidovi se navíc podařilo vstřelit i gól.
Michal Hrabě (Libřice) - Do sítě Černilova nasázel čtyři góly!!! Co k tomu dodat. Úžasný výkon.
Jaroslav Kulang (Smiřice) - Jarda podal výborný výkon v zápase proti Libčanům a měl velký podíl na konečném obratu v zápase.
Jaroslav Mádlo (Libčany) - Libčany hrály o desíti a Jarda přesto vstřelil do sítě Smiřic dva góly.
Petr Benák (Černilov) - Petr odvedl poctivý výkon v zápase, ve kterém Černilov neměl šanci na vítězství. Petr navíc vstřelil gól, kterým snižoval na 1:2.
Petr Vrána (Sendražice) - Hattrick za šest minut!!! Tomu se říká útočníkova produktivita!
Tomáš Lazarík (Smiřice) - Tomáš nastartoval svůj tým k obratu, když vstřelil první branku jeho týmu. Navíc podal výborný výkon.
Václav Čihák (Lhota p.L) - Nejlepší hráč na hřišti a navíc vstřelil dvě branky.

Hlasovat pro hráče můžete od 28.09.2015 12:00 do 30.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)