Václav Čihák
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Slavoj Syrovátka |
| 2025-2026 | TJ Sokol Lhota pod Libčany |
| 2015-2016 | TJ Sokol Lhota pod Libčany |
| 2014-2015 | TJ Slavoj Syrovátka |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 292 (ø 48,66) | 6 (ø 1,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Malšovice - Lhota | 5:1 (3:0) | 47 | 43 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.08. 17:00 | Lhota - Meziměstí | 14:0 (7:0) | 44 | 46 | 3 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 17:00 | Lhota - Velichovky | 5:0 (2:0) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 17:00 | Rychnov B - Lhota | 1:4 (1:2) | 81 | 81 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Lhota - Javornice | 6:3 (3:2) | 19 | 71 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 16:00 | Lhota - Opočno | 1:3 (0:2) | 75 | 75 | 0 | 1 | 1 | ano |
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 5 (ø 2,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Lhota B - Dobřenice | 5:1 (2:1) | 0 | 2 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 17:00 | Olympia HK B - Lhota B | 3:5 (1:4) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 17:00 | Lhota B - Jeníkovice | 8:2 (3:2) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Cerekvice - Lhota B | 3:6 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 5 | 217 (ø 43,40) | 6 (ø 1,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 5 (ø 2,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 24 | 1096 (ø 45,66) | 6 (ø 0,25) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 23 | 2006 (ø 87,21) | 17 (ø 0,73) | 10 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 15 | 1079 (ø 71,93) | 9 (ø 0,60) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 21 | 1304 (ø 62,09) | 9 (ø 0,42) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 13 | 1009 (ø 77,61) | 6 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 19 | 1562 (ø 82,21) | 21 (ø 1,10) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 7 | 466 (ø 66,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 9 | 624 (ø 69,33) | 5 (ø 0,55) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A | 6 | 514 (ø 85,66) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 14 | 1140 (ø 81,42) | 9 (ø 0,64) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 23 | 1789 (ø 77,78) | 25 (ø 1,08) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A | 12 | 840 (ø 70,00) | 4 (ø 0,33) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 17 | 1369 (ø 80,52) | 16 (ø 0,94) | 7 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A | 7 | 521 (ø 74,42) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 24 | 1826 (ø 76,08) | 36 (ø 1,50) | 7 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 12 | 906 (ø 75,50) | 6 (ø 0,50) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A | 19 | 1468 (ø 77,26) | 19 (ø 1,00) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,21) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 9 | 587 (ø 65,22) | 6 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) |




