HISENSE SESTAVA KOLA - 30.kolo Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

Datum kola: 16.06.2024

0

Poslední 30. kolo je za námi a vy tak můžete hlasovat v Hisense sestavě kola o nejlepšího hráče uplynulého víkendu. Výběr vypadá následovně...

BRANKÁŘ:
Ivo Loukota (FK Kunštát) - v důležitých momentech vychytal rousínovské střelce, výborný výkon

OBRANA:
Radek Chalabala (TJ Rajhradice) - 200 zápasů a 20 tréninků za Rajhradice a tím to končí, opět kvalitní a zodpovědný výkon, na Morendě už mu nikdo nevěřil, jak mají široké hřiště, ale on zas na tu penaltu dohodil

Lukáš Krejčí (FC Sparta Brno) - Lukyn zahrál vybornej zápas, zachránil gól v prvním poločase

Jakub Krejčíř (FC Sparta Brno) - neprostupný, ofenzivní a gólový klenot našich obraných řad, nechá na hřišti vždycky vše a někdy i něco navíc, co nikdo nechce (cholerik) ... stanovil konečné skóre na 5:1, když se trefil z přímého kopu

ZÁLOHA:

Tomáš Chráscina (SK Krumvíř) - v zápase si připsal neuvěřitelných sedm asistencí, klobouk dolů
David Michna (SK Krumvíř)
- vstřelil dvě krásné branky
Patrik Hubr (FC Sparta Brno)
- krásně se popasoval s rolí náhradníka a po té co vstoupil o poločase do hry, tak do pěti minut skóroval

Tomáš Bělehrádek (FK Kunštát) - nejlepší střelec Kunštátu rozhodl o nejtěsnější výhře domácích

ÚTOK:
Filip Michna (SK Olympia Ráječko) - svůj kvalitní výkon okořenil gólem
Dominik Havlín (SK Krumvíř) - 5 branek, je otázka na kolika brankách by skončil, pokud by odehrál i podzimní část
Jindřich Stehlík (FC Sparta Brno)
- poslední zápas a zase se trefil, famózní jarní střeleckou fazónu zakončil na 27 brankách a právem je "králem" střelců krajského přeboru!

Hlasovat pro hráče můžete od 17.06.2024 21:19 do 19.06.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)