HISENSE SESTAVA KOLA - 29.kolo Divize F, 2023-2024

Datum kola: 09.06.2024

0

Přinášíme vám sestavu 29. Kola, některé zápasy nám přinesly zajímavé výsledky, skvělé výkony některých hráčů a na vás je nyní vybrat hráče, který se stane hráčem kola!

Brankář

Daniel Dolanský - Brankář Bruntálu pomohl skvělým výkonem svého týmu k výhře nad Vratimovem. Navíc si připsal čisté konto.

Obránci

Ondřej Kubík - obránce Bohumína zaznamenal v utkání proti Šumperku jednu branku, čímž pomohl svému týmu k remíze.

Jan Schaffartzik - obránce Havířova zaznamenal dvě branky a výrazně se podepsal pod výhru svého týmu nad Valašským Meziříčím.

Lukáš Skoupý - Obránce Havířova pomohl jednou brankou k výhře.

David Macura - obránce Jeseníku vstřelil vítěznou branku v utkání proti Polance.

Záložníci

Martin Skalský - záložník Šumperku zaznamenal jednu branku, když srovnával v 89. minutě na 1:1.

Václav Dedek - Václav se dokázal prosadit už ve 3. minutě utkání a odstartoval tak skvělý výkon Řepiště proti Krnovu.

Nikola Zavadil - záložník Bílovce vstřelil vítěznou branku v utkání proti Břidličné.

Útočníci

Denis Nieslanik - Útočník Vítkovic v utkání proti Opavě zaznamenal hattrick čímž se výrazně podepsal pod výhru svého týmu, který vyhrál 8:1.

Tobiáš Nieslanik - útočník Vítkovic zaznamenal dvě branky a pomohl tak svému týmu k vítězství.

Pavel Střelec - útočník Frenštátu vstřelil vítěznou branku v utkání proti Hlubině.

Hlasovat pro hráče můžete od 10.06.2024 18:09 do 12.06.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)