Denis Nieslanik
2025-2026
| Číslo hráče | 16 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Unie Hlubina |
| 2023-2024 | MFK Vítkovice |
| 2022-2023 | FK Nový Jičín |
| 2021-2022 | FK Nový Jičín |
| 2021-2022 | MFK Frýdek-Místek |
| 2020-2021 | MFK Vyškov |
| 2020-2021 | FK Fotbal Třinec |
| 2019-2020 | MFK Vyškov |
| 2019-2020 | FK Fotbal Třinec |
| 2018-2019 | FK Fotbal Třinec |
Zápasy v sezóně 2025-2026
MSFL
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1911 (ø 68,25) | 8 (ø 0,28) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 02.08. 17:00 | Vítkovice - Zlín B | 3:0 (1:0) | 73 | 73 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.08. 17:00 | Hlučín - Vítkovice | 0:1 (0:0) | 87 | 87 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.08. 16:30 | Vítkovice - Karviná B | 2:1 (2:0) | 87 | 87 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 19:00 | Hranice - Vítkovice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Vítkovice - Brno B | 2:1 (0:0) | 71 | 71 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 06.09. 14:00 | Vsetín - Vítkovice | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.09. 17:00 | Start - Vítkovice | 3:2 (1:2) | 67 | 67 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 16:00 | Vítkovice - Nové Město | 2:4 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Vítkovice - Uničov | 2:2 (1:1) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 10:15 | Fr. Místek - Vítkovice | 1:0 (1:0) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.10. 15:30 | Vítkovice - Sigma B | 2:3 (2:1) | 8 | 82 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 14:30 | Vítkovice - Blansko | 3:1 (3:1) | 86 | 86 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 10:15 | Třinec - Vítkovice | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:30 | Vítkovice - Hodonín | 2:4 (1:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.11. 10:15 | Slovácko B - Vítkovice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 14:00 | Vítkovice - Hlubina | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 14:30 | Hlubina - Třinec | 1:2 (0:1) | 24 | 66 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.03. 14:30 | Hodonín - Hlubina | 1:1 (0:0) | 37 | 53 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 15:00 | Hlubina - Slovácko B | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Hlubina - Sigma B | 0:3 (0:1) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.04. 15:00 | Start - Hlubina | 1:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 15:30 | Hlubina - Zlín B | 4:0 (1:0) | 78 | 78 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.04. 18:00 | Hlučín - Hlubina | 0:2 (0:1) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.04. 16:00 | Hlubina - Karviná B | 1:1 (0:0) | 72 | 72 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.04. 16:30 | Hlubina - Vítkovice | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 18:00 | Hranice - Hlubina | 1:3 (1:3) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.05. 16:30 | Hlubina - Brno B | 1:2 (0:1) | 63 | 63 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 16.05. 14:00 | Vsetín - Hlubina | 1:2 (1:0) | 3 | 93 | 0 | 0 | 0 | ne |
Moravskoslezský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.05. 17:00 | Štěpánkovice - Hlubina B | : | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Moravskoslezský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 137 (ø 68,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 20.09. 15:30 | Háj - Vítkovice B | 2:3 (0:3) | 93 | 93 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 12.10. 15:00 | Vítkovice B - Frenštát | 1:1 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 28 | 1911 (ø 68,25) | 8 (ø 0,28) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 2 | 137 (ø 68,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 30 | 2586 (ø 86,20) | 43 (ø 1,43) | 10 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. A | 8 | 700 (ø 87,50) | 10 (ø 1,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 30 | 2396 (ø 79,86) | 23 (ø 0,76) | 8 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. B | 4 | 314 (ø 78,50) | 5 (ø 1,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 26 | 2223 (ø 85,50) | 12 (ø 0,46) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 13 | 1120 (ø 86,15) | 10 (ø 0,76) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| MSFL | 14 | 311 (ø 22,21) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 10 | 213 (ø 21,30) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| 2. Liga | 4 | 105 (ø 26,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 1 | 59 (ø 59,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| 2. Liga | 0 | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Divize F | 13 | 1117 (ø 85,92) | 9 (ø 0,69) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Liga | 1 | 16 (ø 16,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




