HISENSE SESTAVA KOLA - 10.kolo MSFL , 2023-2024

Datum kola: 08.10.2023

0

10. Kolo MSFL je za námi, plné zajímavých výsledků a skvělých výkonů hráčů, nyní můžete vybrat toho nejlepšího!

Brankář

Jiří Prokel Předvedl skvělý výkon, kaňku na něm udělala jen menší chyba, ale přesto byl za svůj opravdu skvělý výkon vybrán do sestavy kola!

Obránci

Zdeněk Říha Kapitán béčka Baníku předvedl jako vždy velmi dobrý výkon, jeho tým s Blanskem ale nedokázal skórovat a tak si z venku přivezl jen bod.

Tomáš Feik Předvedl proti Baníku velice povedený výkon, odehrál celý zápas a byl u remízy svého týmu.

Marko Kalibarda Srbský obránce ve službách Znojma vstřelil hned v úvodu utkání proti Brodu jednu branku a podepsal se tím pod výhru svého týmu 2:1.

Josef Jiříček Obránce Frýdlantu byl u výhry 4:1 a podepsal se pod ní velmi dobrý výkonem.

Záložníci

Tomáš Hykel Zaznamenal jednu branku Frýdku proti Startu Brno, Frýdek nakonec vyhrál 2:1 a posunul se v tabulce na 8. příčku.

Marek Hausknecht Mladý záložník Uničovu se pod výhru 2:0 svého týmu podepsal povedeným výkonem.

Ondřej Moučka Proti Hodonínu odstartoval Hlučín k výbornému prvnímu poločasu, ve kterém padli tři branky, sám Moučka jeden dal a na druhý přihrál.

Matěj Praus Kapitán Hlučína předvedl velmi dobrý výkon, dovedl svůj tým k vítězství 3:1, sám se taky prosadil, když byl na konci centru a hlavou upravil na 3:0 v prvním poločase.

Útočníci

Tomáš Komenda Vstřelil jednu branku a pomohl tím k výhře Uničovu 2:0

Adam Varadi Pomohl dvěma góly k výhře Frýdlantu 4:1

Hlasovat pro hráče můžete od 09.10.2023 18:43 do 11.10.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)