HISENSE SESTAVA KOLA - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

Datum kola: 23.09.2023

0

V 6. kole byla vybrána ideální sestava a vy máte možnost rozhodnout o nejlepším hráči. Pokud jste někoho viděli na hřišti a líbil se vám, nebo jste fanouškem, tak neváhejte a hlasujte pro něho. Hlasování bude ukončeno ve středu ve 12:00 hod a poté bude s nejlepším hráčem rozhovor na našich stránkách. Váš hlas může právě rozhodnout o nejlepším hráči kola!

V brance je Lukáš Kalina z Mokrého, který svým výkonem pomohl k výhře v Nových Hodějovicích a navíc udržel čisté konto. V obraně je dvoubrankový Jakub Brousek z Nových Hradů, který se trefil proti Kamennému Újezdu. Zkušený Filip Šafránek z Bavorovic skvěle dirigoval defenzivu svého týmu, navíc vstřelil jednu branku. Filip Hamáček z Dívčic nastoupil v Chrášťanech poprvé za nové mužstvo a svůj bojovný výkon ozdobil asistencí na druhý gól. V záloze je David Maruška z Týna, který vstřelil dvě branky Mladému, bohužel to stačilo jen na domácí remízu. Tomáš Alexa z Mokrého vstřelil vítěznou branku Hodějovicím. Stanislav Drtina z Bavorovic vstřelil ve šlágru kola proti Lišovu krásnou branku a přispěl tak k cenné výhře. Michal Zemek z Mladého sice branku nevstřelil, přesto patřil v Týně k nejlepším hostujícím hráčům na hřišti. V útoku máme tři střelce hattricků. První je Tomáš Tengl z Lipí, který se prosadil v Úsilném a zajistil tak svému týmu první tři body v nové sezoně. Pavel Hezoučký z Dívčic se opět dokázal střelecky prosadit i v šestém zápase po sobě a s patnácti zásahy je zatím nejlepším střelcem soutěže. Posledním členem naší sestavy je bývalý dívčický snajpr Michal Ježek ze Čtyř Dvorů, který se v novém působišti proti Boršovu uvedl víc než skvěle. 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 25.09.2023 11:53 do 27.09.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.