HISENSE SESTAVA KOLA - 26.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

Datum kola: 11.06.2023

0

26. kolo nabídlo zajímavé výsledky, které různě zamíchaly průběžným pořadím tabulky. Kdo se do ALL-STARS týmu dostal a komu dáte svůj hlas?

BRANKÁŘ:

Vladimír Pecha - Jednička v brance Stonavy na jaře oplývá neskutečnou jistotou. Formu potvrdil i v utkání v Libhošti, když působil jistě a opět zneškodnil několik šancí domácích.

OBRANA:

Jan Hovůrka - Albrechtice podaly ve Smilovicích skvělý defenzivní výkon, který korunovaly dvěma góly v síťi soupeře. Hlavním koordinátor defenzivní činnost byl zkušený kapitán Hovůrka, který mohl navíc v závěru celý zápas završit pojištující brankou.

Jakub Birčák - Pomohl k výhře 3:1 na domácí půdě s Lučinou.

Matěj Urbaník - V prvním poločase pomohl svému brankáři k udržení čistého konta. Své povinnosti si plnil zodpovědně a nastartoval tak k divokému druhému poločasu ze strany domácích.

ZÁLOHA:

Dominik Pastušek - Jediný třigólový střelec tohoto víkendu. Svůj hattrick proti Petrovicím stihl zaznamenat v rozmezí pětatřiceti minut.

Jakub Pietrasz - V utkání s Lokomotivou byl aktivní a pro své spoluhráče připravoval nejen zajimavé příležitosti, ale také góly.

Tomáš Izaiáš - Trefil se již ve druhém zápase v řadě. Po brance Raškovicím vstřelil vítězný gól ve Smilovicích.

Daniel Papaj - Další důležitý střelec pochází ze Starého Města. Po pěti minutách pobytu na hřišti dokázal v Bystřici srovnat skóre na konečných 2:2.

ÚTOK:

Illir Přeči - Raškovický ostrostřelec dokázal jedním gólem pomoct svému týmu k důležité výhře nad Lučinou.

Radim Szmek - O vítězném brance v poslední minutě utkání sní snad každý malý kluk. Pravda, utkání se sice nehrálo v zaplněném Wembley, ovšem alespoň 70 divákům Radim Szmek jistě radost udělal.

Jiří Cieslar - Domácí dostal v utkání s Albrechticemi do vedení. Na vítězství to však nestačilo.

Hlasovat pro hráče můžete od 13.06.2023 11:18 do 14.06.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)