SESTAVA KOLA - 14.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B, 2014-2015

Datum kola: 19.04.2015

0

Ve skupině B se 14. kolo konali brankové hody. V průměru padlo v každém zápase 5 branek, celkový součet pak činí 31 branek v 6 zápasech. Činili se hlavně ofenzivní hráči a podle toho vypadá i naše sestava kola, když se do ní dostalo 8 ofenzivních hráčů.

Filip Vítek ( TJ Slavče )

Místo v brance v setavě kola patří jednoznačně Filipu Vítkovi ze Slavče. Na hřišti lídra chytil dvě penalty a dalšími zákroky pomohl svému týmu k zisku překvapivého bodu.

Ota Šafránek ( TJ Spartak Trhové Sviny B )

Jeden z nejzkušenějších hráčů v týmu domácích odehrál výtečné utkání proti mužstvu Včelné. Jeho rozhodující branka pak už byla třešničkou na dortu.

Josef Novák ( TJ Slavoj Srubec )

Srubec doma překvapivě ztratil dva body se Slavče. Jediným hráčem, který předvedl povedený výkon byl Josef Novák.

Ondřej Tomáš ( TJ Slovan Černý Dub )

Neúnavný krajní záložník, který neustále piloval pravou lajnu a znamenal permanentní nebezpečí pro lišovskou defenzivu. Svůj výkon ozdobil brankou v 8. minutě utkání.

Tomáš Linhart ( SK Mladé B )

Mladíček v týmu béčka Mladého zahrál velmi vydažený zápas. Proti Štěpánovicím se dokázal prosadit střelecky a navrch přidat i asistenci.

Petr Graman ( TJ Sokol Římov )

Záložník Římova odstartoval desetiminutovku, během které domácí tým dokázal otočit nepříznivý vývoj zápasu s béčkem Dobré Vody z 0:1 na 4:1. V samotném závěru pak přidal ještě druhý gól v zápase.

Petr Kuba ( TJ Slovan Černý Dub )

Podruhé za sebou se do sestavy kola dostal Petr Kuba. Neúnavný střední záložník podal opět svůj standartní výkon. Čistým odebíráním míčů a přesnými přihrávkami vybízel své spoluhráče ke skórování.

Jan Gažák ( TJ Spartak Trhové Sviny B )

Druhá účast v sestavě kola neminula ani Jana Gažáka ze Svinů. Nestárnoucího špílmachra, který režíroval obrat svého týmu proti Včelné. Díky jeho přehledu a přesným přihrávkám dokázali Sviny třemi góly ve druhém poločase otočit vývoj zápasu z 1:2 na 4:2.

Michal Bárek ( TJ Akra ČB )

V Akře patří vzhledem k věkovému nadprůměru, stále mezi mladé hráče. Svými dvěma zásahy do sítě Borovan B nasměroval Akru ke třem bodům.

Jaroslav Štrajt ( TJ Sokol Římov )

V gólové přestřelce mezi Římovem a Dobrou Vodou B měl hlavní slovo Jaroslav Štrajt. Nejprve dvěmi brankami v rozmezí minuty poslal svůj tým do vedení. A na konci zápasu si vzal opět slovo a uzavřel hattrick.

David Tisoň ( TJ Slavče )

Útočník Slavče, střílel ostrými i na Srubci a jeho týmu to vyneslo jednobodový zisk. V posledních 2 zápasech zaznamel famózních 5 branek.

Hlasovat pro hráče můžete od 20.04.2015 12:00 do 21.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)