Středočeský | 1.A třída sk. B
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2024-2025
-
Sl. Poděbrady - Vrdy 87-0-13 % 1:0 (1:0) 11.08. 17:00 -
DBSK - Nymburk 87-0-13 % 1:0 (0:0) 10.08. 17:00 -
U.Janovice - SKMK 75-0-25 % 2:0 (1:0) 10.08. 17:00 -
Hlízov - Kosmonosy B 87-0-13 % 2:1 (1:1) 10.08. 17:00 -
Luštěnice - Úvaly 50-25-25 % 1:1 (0:1) 10.08. 17:00 -
B.Poděbrady - Pšovka 100-0-0 % 2:1 (1:1) 09.08. 18:30 -
Sokoleč - Kutná Hora 75-0-25 % 7:0 (5:0) 11.08. 17:00 -
M.Hradiště - Čáslav B 100-0-0 % 8:0 (5:0) 11.08. 17:00
-
Kutná Hora - Luštěnice 25-13-62 % 3:2 (0:0) 17.08. 10:15 -
Vrdy - U.Janovice 62-0-38 % 3:0 (2:0) 17.08. 17:00 -
Pšovka - Hlízov 50-0-50 % 1:4 (0:2) 17.08. 17:00 -
Čáslav B - Úvaly 38-0-62 % 1:5 (0:0) 18.08. 17:00 -
SKMK - Sokoleč 25-0-75 % 0:2 (0:1) 18.08. 17:00 -
Kosmonosy B - DBSK 49-13-38 % -:- (-:-) 18.08. 17:00 -
Nymburk - Sl. Poděbrady 25-37-38 % 1:2 (0:1) 18.08. 17:00 -
M.Hradiště - B.Poděbrady 100-0-0 % 2:2 (1:0) 18.08. 17:00
-
Nymburk - Hlízov 0-0-100 % 2:0 (0:0) 21.08. 18:00 -
Luštěnice - Čáslav B 100-0-0 % 2:3 (1:0) 21.08. 18:00 -
Úvaly - Sokoleč 33-17-50 % 2:6 (1:3) 21.08. 18:00 -
Kutná Hora - U.Janovice 50-0-50 % 2:0 (0:0) 21.08. 18:00 -
Kosmonosy B - B.Poděbrady 33-17-50 % 1:1 (0:1) 21.08. 18:00 -
SKMK - Sl. Poděbrady 34-33-33 % 0:1 (0:0) 21.08. 18:00 -
Vrdy - DBSK 100-0-0 % 2:1 (1:1) 21.08. 18:00 -
Pšovka - M.Hradiště 33-0-67 % 1:2 (1:0) 21.08. 18:00
-
Sl. Poděbrady - Kosmonosy B 100-0-0 % 0:2 (0:0) 24.08. 10:15 -
DBSK - Pšovka 100-0-0 % 3:1 (2:1) 24.08. 17:00 -
Luštěnice - SKMK 0-50-50 % 2:5 (1:2) 24.08. 17:00 -
B.Poděbrady - Čáslav B 50-0-50 % 6:2 (3:0) 24.08. 17:00 -
U.Janovice - Nymburk 50-50-0 % 1:3 (1:1) 24.08. 17:00 -
Úvaly - Kutná Hora 100-0-0 % 2:2 (0:1) 25.08. 17:00 -
Sokoleč - Vrdy 50-0-50 % 1:1 (1:0) 25.08. 17:00 -
Hlízov - M.Hradiště 50-0-50 % 1:4 (0:2) 24.08. 17:00
-
Pšovka - Sl. Poděbrady 50-0-50 % 0:2 (0:0) 31.08. 17:00 -
Vrdy - Luštěnice 100-0-0 % 2:1 (1:1) 31.08. 17:00 -
B.Poděbrady - Hlízov 83-0-17 % -:- (-:-) 31.08. 17:00 -
Nymburk - Sokoleč 50-17-33 % 01.09. 17:00 -
SKMK - Úvaly 83-17-0 % 01.09. 17:00 -
Čáslav B - Kutná Hora 33-0-67 % 01.09. 17:00 -
Kosmonosy B - U.Janovice 83-0-17 % 01.09. 17:00 -
M.Hradiště - DBSK 83-0-17 % 01.09. 17:00
-
Kutná Hora - SKMK -:- (-:-) 07.09. 10:15 -
Hlízov - Čáslav B -:- (-:-) 07.09. 17:00 -
Luštěnice - Nymburk -:- (-:-) 07.09. 17:00 -
U.Janovice - Pšovka -:- (-:-) 07.09. 17:00 -
DBSK - B.Poděbrady -:- (-:-) 07.09. 17:00 -
Sokoleč - Kosmonosy B -:- (-:-) 08.09. 17:00 -
Úvaly - Vrdy -:- (-:-) 08.09. 17:00 -
Sl. Poděbrady - M.Hradiště -:- (-:-) 07.09. 10:15
-
B.Poděbrady - Sl. Poděbrady -:- (-:-) 14.09. 16:30 -
Hlízov - DBSK -:- (-:-) 14.09. 16:30 -
Pšovka - Sokoleč -:- (-:-) 14.09. 16:30 -
Vrdy - Kutná Hora -:- (-:-) 14.09. 16:30 -
Čáslav B - SKMK -:- (-:-) 15.09. 16:30 -
Kosmonosy B - Luštěnice -:- (-:-) 15.09. 16:30 -
Nymburk - Úvaly -:- (-:-) 15.09. 16:30 -
M.Hradiště - U.Janovice -:- (-:-) 15.09. 16:30
-
Kutná Hora - Nymburk -:- (-:-) 21.09. 10:15 -
Sl. Poděbrady - Hlízov -:- (-:-) 21.09. 10:15 -
U.Janovice - B.Poděbrady -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
DBSK - Čáslav B -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Luštěnice - Pšovka -:- (-:-) 21.09. 16:30 -
Úvaly - Kosmonosy B -:- (-:-) 22.09. 16:30 -
SKMK - Vrdy -:- (-:-) 22.09. 16:30 -
Sokoleč - M.Hradiště -:- (-:-) 22.09. 16:30
-
Pšovka - Úvaly -:- (-:-) 28.09. 16:30 -
DBSK - Sl. Poděbrady -:- (-:-) 28.09. 16:30 -
B.Poděbrady - Sokoleč -:- (-:-) 28.09. 16:30 -
Hlízov - U.Janovice -:- (-:-) 28.09. 16:30 -
Nymburk - SKMK -:- (-:-) 29.09. 16:30 -
Kosmonosy B - Kutná Hora -:- (-:-) 29.09. 16:30 -
Čáslav B - Vrdy -:- (-:-) 29.09. 16:30 -
M.Hradiště - Luštěnice -:- (-:-) 29.09. 16:30
-
Sl. Poděbrady - Čáslav B -:- (-:-) 05.10. 10:15 -
Kutná Hora - Pšovka -:- (-:-) 05.10. 10:15 -
Luštěnice - B.Poděbrady -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
U.Janovice - DBSK -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
Vrdy - Nymburk -:- (-:-) 05.10. 16:00 -
SKMK - Kosmonosy B -:- (-:-) 06.10. 16:00 -
Sokoleč - Hlízov -:- (-:-) 06.10. 16:00 -
Úvaly - M.Hradiště -:- (-:-) 06.10. 16:00
-
Sl. Poděbrady - U.Janovice -:- (-:-) 12.10. 10:15 -
DBSK - Sokoleč -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
Pšovka - SKMK -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
B.Poděbrady - Úvaly -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
Hlízov - Luštěnice -:- (-:-) 12.10. 16:00 -
Čáslav B - Nymburk -:- (-:-) 13.10. 16:00 -
Kosmonosy B - Vrdy -:- (-:-) 13.10. 16:00 -
M.Hradiště - Kutná Hora -:- (-:-) 13.10. 16:00
-
Kutná Hora - B.Poděbrady -:- (-:-) 19.10. 10:00 -
U.Janovice - Čáslav B -:- (-:-) 19.10. 15:30 -
Luštěnice - DBSK -:- (-:-) 19.10. 15:30 -
Vrdy - Pšovka -:- (-:-) 19.10. 15:30 -
Sokoleč - Sl. Poděbrady -:- (-:-) 20.10. 15:30 -
Nymburk - Kosmonosy B -:- (-:-) 20.10. 15:30 -
Úvaly - Hlízov -:- (-:-) 20.10. 15:30 -
SKMK - M.Hradiště -:- (-:-) 20.10. 15:30
-
Sl. Poděbrady - Luštěnice -:- (-:-) 26.10. 10:00 -
U.Janovice - Sokoleč -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
DBSK - Úvaly -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Pšovka - Nymburk -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Hlízov - Kutná Hora -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
B.Poděbrady - SKMK -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Čáslav B - Kosmonosy B -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
M.Hradiště - Vrdy -:- (-:-) 27.10. 14:30
-
Kutná Hora - DBSK -:- (-:-) 02.11. 10:00 -
Luštěnice - U.Janovice -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Vrdy - B.Poděbrady -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
SKMK - Hlízov -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Kosmonosy B - Pšovka -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Sokoleč - Čáslav B -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Úvaly - Sl. Poděbrady -:- (-:-) 03.11. 14:00 -
Nymburk - M.Hradiště -:- (-:-) 03.11. 14:00
-
Sl. Poděbrady - Kutná Hora -:- (-:-) 09.11. 10:00 -
U.Janovice - Úvaly -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
DBSK - SKMK -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Hlízov - Vrdy -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
B.Poděbrady - Nymburk -:- (-:-) 09.11. 14:00 -
Sokoleč - Luštěnice -:- (-:-) 10.11. 14:00 -
Čáslav B - Pšovka -:- (-:-) 10.11. 14:00 -
M.Hradiště - Kosmonosy B -:- (-:-) 10.11. 14:00
Rozhovory
- Myslím si, že jsme všichni spokojení s tím, jak jsme skončili, říká hráč kola František Kafka
- Je to nejlepší sezóna v historii klubu, říká hráč kola Matěj Falta
- Fotbal už jde před rodinou a rybařením stranou, říká hráč kola Petr Pavlíček
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Slovan Poděbrady | 5 | 6:3 | 12 |
2 | SK Sokoleč | 4 | 16:3 | 10 |
3 | Mnichovohradišťský SK | 4 | 16:4 | 10 |
4 | TJ Slavoj Vrdy | 5 | 8:4 | 10 |
5 | FK Bohemia Poděbrady | 4 | 11:6 | 8 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Yevheniii Chursinov | 6 |
2 | Matěj Černý | 5 |
3 | Matěj Novák | 5 |
4 | Michal Geissler | 4 |
5 | Jakub Provazník | 4 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Tomáš Křivský | 14 | 58,3% | 0 |
2 | Venca Likeš | 10 | 62,5% | 0 |
3 | Jiří Klik | 9 | 56,3% | 0 |
4 | Jaromír Bělunek | 9 | 56,3% | 0 |
5 | Václav Král | 8 | 100,0% | 1 |
Nejnovější události
R. Hruška 17:11 30.8.2024 Tip: výhra domácích Pšovka R. Hruška 17:11 30.8.2024 Tip: výhra domácích Vrdy R. Hruška 17:11 30.8.2024 Tip: výhra hostů Hlízov R. Hruška 17:11 30.8.2024 Tip: výhra domácích Nymburk R. Hruška 17:11 30.8.2024 Tip: výhra domácích SKMK