Moravskoslezský | 1.B třída sk. A
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2024-2025
-
Velká Polom - Zlatníky 68-12-20 % 11:2 (4:2) 10.08. 17:00 -
Štítina - Hradec 92-4-4 % 5:0 (2:0) 10.08. 17:00 -
Kr. Loučky - Stará Ves 68-28-4 % 0:0 (0:0) 10.08. 17:00 -
D. Moravice - Jindřichov 28-8-64 % 2:2 (0:0) 10.08. 17:00 -
V. Heraltice - Vrbno 96-0-4 % 5:0 (4:0) 10.08. 17:00 -
Malé Hoštice - Slavia Opava 46-21-33 % 2:1 (2:0) 11.08. 17:00 -
Slavkov - Velké Hoštice 100-0-0 % 3:0 (2:0) 11.08. 17:00
-
Velké Hoštice - V. Heraltice 9-4-87 % 1:5 (1:2) 17.08. 16:30 -
Stará Ves - D. Moravice 92-4-4 % 1:0 (0:0) 17.08. 16:30 -
Jindřichov - Velká Polom 48-13-39 % 1:0 (1:0) 17.08. 16:30 -
Vrbno - Kr. Loučky 26-13-61 % 5:1 (4:0) 17.08. 16:30 -
Slavia Opava - Slavkov 26-22-52 % 4:0 (2:0) 17.08. 16:30 -
Hradec - Malé Hoštice 18-23-59 % 3:1 (1:0) 18.08. 17:00 -
Zlatníky - Štítina 22-4-74 % 2:8 (1:6) 18.08. 10:00
-
Kr. Loučky - D. Moravice 78-11-11 % 3:2 (0:0) 24.08. 16:30 -
Štítina - Jindřichov 52-26-22 % 1:1 (1:0) 24.08. 16:30 -
Vrbno - Velké Hoštice 85-4-11 % 3:0 (2:0) 24.08. 16:30 -
Velká Polom - Stará Ves 66-15-19 % 9:0 (3:0) 24.08. 15:00 -
V. Heraltice - Slavia Opava 70-15-15 % 3:2 (1:2) 24.08. 16:30 -
Malé Hoštice - Zlatníky 78-0-22 % 4:0 (3:0) 25.08. 16:30 -
Slavkov - Hradec 89-4-7 % 3:1 (1:1) 25.08. 16:30
-
Velké Hoštice - Kr. Loučky 19-0-81 % 2:0 (2:0) 31.08. 16:00 -
D. Moravice - Velká Polom 14-14-72 % 3:6 (1:3) 31.08. 16:00 -
Stará Ves - Štítina 24-19-57 % 0:4 (0:1) 31.08. 16:00 -
Slavia Opava - Vrbno 71-10-19 % 1:1 (0:0) 31.08. 16:00 -
Jindřichov - Malé Hoštice 75-10-15 % 3:1 (2:0) 31.08. 16:00 -
Hradec - V. Heraltice 10-10-80 % 1:6 (0:2) 31.08. 16:00 -
Zlatníky - Slavkov 5-0-95 % 01.09. 10:00
-
Velké Hoštice - Slavia Opava -:- (-:-) 07.09. 16:00 -
Kr. Loučky - Velká Polom -:- (-:-) 07.09. 16:00 -
Štítina - D. Moravice -:- (-:-) 07.09. 16:00 -
Vrbno - Hradec -:- (-:-) 07.09. 16:00 -
Malé Hoštice - Stará Ves -:- (-:-) 07.09. 16:00 -
V. Heraltice - Zlatníky -:- (-:-) 07.09. 16:00 -
Slavkov - Jindřichov -:- (-:-) 08.09. 16:00
-
D. Moravice - Malé Hoštice -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Velká Polom - Štítina -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Stará Ves - Slavkov -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Jindřichov - V. Heraltice -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Slavia Opava - Kr. Loučky -:- (-:-) 14.09. 16:00 -
Hradec - Velké Hoštice -:- (-:-) 15.09. 16:15 -
Zlatníky - Vrbno -:- (-:-) 15.09. 10:00
-
Štítina - Kr. Loučky -:- (-:-) 21.09. 15:30 -
Velké Hoštice - Zlatníky -:- (-:-) 21.09. 15:30 -
Slavia Opava - Hradec -:- (-:-) 21.09. 15:30 -
Vrbno - Jindřichov -:- (-:-) 21.09. 15:30 -
V. Heraltice - Stará Ves -:- (-:-) 21.09. 15:30 -
Malé Hoštice - Velká Polom -:- (-:-) 22.09. 15:30 -
Slavkov - D. Moravice -:- (-:-) 22.09. 15:30
-
Velká Polom - Slavkov -:- (-:-) 28.09. 15:30 -
Stará Ves - Vrbno -:- (-:-) 28.09. 15:30 -
Jindřichov - Velké Hoštice -:- (-:-) 28.09. 15:30 -
Štítina - Malé Hoštice -:- (-:-) 28.09. 15:30 -
D. Moravice - V. Heraltice -:- (-:-) 28.09. 15:30 -
Hradec - Kr. Loučky -:- (-:-) 28.09. 15:30 -
Zlatníky - Slavia Opava -:- (-:-) 29.09. 10:00
-
Velké Hoštice - Stará Ves -:- (-:-) 05.10. 15:00 -
Kr. Loučky - Malé Hoštice -:- (-:-) 05.10. 15:00 -
Vrbno - D. Moravice -:- (-:-) 05.10. 15:00 -
Slavia Opava - Jindřichov -:- (-:-) 05.10. 15:00 -
Hradec - Zlatníky -:- (-:-) 05.10. 15:00 -
V. Heraltice - Velká Polom -:- (-:-) 05.10. 15:00 -
Slavkov - Štítina -:- (-:-) 06.10. 15:00
-
Velká Polom - Vrbno -:- (-:-) 12.10. 15:00 -
Stará Ves - Slavia Opava -:- (-:-) 12.10. 15:00 -
Jindřichov - Hradec -:- (-:-) 12.10. 15:00 -
Štítina - V. Heraltice -:- (-:-) 12.10. 15:00 -
D. Moravice - Velké Hoštice -:- (-:-) 12.10. 15:00 -
Zlatníky - Kr. Loučky -:- (-:-) 13.10. 10:00 -
Malé Hoštice - Slavkov -:- (-:-) 13.10. 15:00
-
Hradec - Stará Ves -:- (-:-) 19.10. 14:30 -
V. Heraltice - Malé Hoštice -:- (-:-) 19.10. 14:30 -
Velké Hoštice - Velká Polom -:- (-:-) 19.10. 14:30 -
Kr. Loučky - Slavkov -:- (-:-) 19.10. 14:30 -
Vrbno - Štítina -:- (-:-) 19.10. 14:30 -
Slavia Opava - D. Moravice -:- (-:-) 19.10. 14:30 -
Zlatníky - Jindřichov -:- (-:-) 20.10. 10:00
-
D. Moravice - Hradec -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Štítina - Velké Hoštice -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Jindřichov - Kr. Loučky -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Stará Ves - Zlatníky -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Velká Polom - Slavia Opava -:- (-:-) 26.10. 14:30 -
Slavkov - V. Heraltice -:- (-:-) 27.10. 14:30 -
Malé Hoštice - Vrbno -:- (-:-) 27.10. 14:30
-
V. Heraltice - Kr. Loučky -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Hradec - Velká Polom -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Jindřichov - Stará Ves -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Vrbno - Slavkov -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Slavia Opava - Štítina -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Velké Hoštice - Malé Hoštice -:- (-:-) 02.11. 14:00 -
Zlatníky - D. Moravice -:- (-:-) 03.11. 10:00
Rozhovory
- Jan Němec - Rád bych ještě zlepšil koncovku
- Ladislav Zápotočný - Obstojně bych zvládl i pozici stopera
- Tobiáš Folwarczny - Chtěl bych zapracovat na defezivní činnosti
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Velké Heraltice | 4 | 19:4 | 12 |
2 | TJ Tatran Štítina | 4 | 18:3 | 10 |
3 | TJ Velká Polom | 4 | 26:6 | 9 |
4 | TJ Slezan Jindřichov | 4 | 7:4 | 8 |
5 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 4 | 9:7 | 7 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Marek Sakmar | 10 |
2 | Vojtěch Vaněk | 6 |
3 | Václav Chromečka | 5 |
4 | Jan Němec | 4 |
5 | Dominik Válek | 4 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Daniel Schrom | 16 | 76,2% | 0 |
2 | Jiří Lusar | 16 | 76,2% | 0 |
3 | Jiří Klik | 15 | 71,4% | 0 |
4 | Lukaš Postulka | 15 | 71,4% | 0 |
5 | Martin Vitásek | 15 | 71,4% | 0 |
Nejnovější události
J. Klik 15:13 31.8.2024 Tip: výhra hostů Kr. Loučky J. Klik 15:13 31.8.2024 Tip: výhra hostů Velká Polom J. Klik 15:13 31.8.2024 Tip: výhra hostů Štítina J. Klik 15:13 31.8.2024 Tip: výhra hostů Vrbno J. Klik 15:13 31.8.2024 Tip: výhra domácích Jindřichov