Rozhovory s hráči kola Rychnov

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podle Pavla Šponara bude boj o postup napínavý do poslední kola, jeho Vamberk se ale prý spíš trápí

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 22.05.2016 21:57

Ještě v pětačtyřicáté minutě duelu s Vamberkem vedly Častolovice nad velkým favoritem 1:0. Ještě před přestávkou však uklidnil vlastní fanoušky Pavel Šponar, který pověstnou brankou do šatny vyrovnal stav utkání a nasměroval své mužstvo k velkému obratu a konečnému vítězství 3:1. Díky eho výkonu ho pak fanoušci vyhodnotili jako nejlepšího hráče kola. V rozhovoru se rozpovídal nejen o samotném duelu, ale i o dosavadním průběhu jara v podání jeho Baníku.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Vítězství v anketě mě těší a neustále překvapuje, říká Lukáš Macháček

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 22.05.2016 21:48

Deštenský Lukáš Macháček předvádí v jarní části sezony na všech hřištích okresního přeboru výborné výkony. Za svůj klub už nastřílel spoustu branek a díky své vysoké produktivitě platí za jdeden z nejdůležitějších článků deštenské ofenzivy. Proti mužstvu Slatiny přidal na vlastní gólový účet další dvě branky a potřetí ovládl anketu o nejlepšího hráče kola. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Sparta je pro mě srdeční záležitost, prozrazuje Lukáš Macháček

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 02.05.2016 20:28

Deštenský forvard Lukáš Macháček se na začátku jara dostal do vynikající formy. Ve čtyřech odehraných duelech nasázel soupeřům už celkem šest branek, díky kterým momentálně platí za největšího tahouna svého týmu na cestě za velkým snem. Tím je v kabině Deštného postup do I. B třídy. O něj se mužstvo ze srdce Orlických hor popere především s Lukavicí a Vamberkem.  V rozhovoru s nejlepším hráčem kola prozradil, kdo je jeho oblíbeným fotbalistou, nebo v jakém klubu se mu v kariéře líbilo nejvíc.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Do týmový kasy asi něco přibude, říká po gólové radosti útočník Kotyza

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 22.04.2016 23:54

Útočná mladá krev, veledůležitý žolík nebo snajpr s instinktem zabijáka. Tak nějak lze charakterizovat osmnáctiletého Ondřeje Kotyzu. Ofenzivní lídr vambereckého dorostu pomalu začíná pronikat i do A týmu a je v něm hodně vidět. Do utkání proti Lukavici naskočil z lavičky a po šesti minutách na hřišti vsítil rozhodující druhý gól. Zaslouženě se tak stal podle hlasování fanoušků Mužem 17. kola. V rozhovoru prozradil, kdo ho přivedl k fotbalu i to, co považuje za svůj dosavadní největší úspěch. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Góly moc nedávám, proto je každý z nich trochu kuriózní, říká obránce Zdeněk Lanta

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 16.04.2016 13:37

Deštenský Zdeněk Lanta odehrál proti Rokytnici velmi povedený zápas. Druhému celku přeborové tabulky pomohl k vysoké výhře nejen spolehlivou prací v defenzivě, ale také gólem, jež vsítil b závěru úvodní dvacetiminutovky. Díky výbornému výkonu na hřišti tak získal v hlasování fanoušků titul Nejlepšího hráče 16. kola. V rozhovoru skromný obránce prozradil například to, jak vypadá kabina Deštného před zápasem nebo kdo je jeho fotbalovým vzorem.  Nezapomněl však poděkovat ani věrným fanouškům, kteří jeho celek horlivě podporují.

Rozhovor

Na fotbal už jsem se těšil, říká hvězda 15. kola Lukáš Macháček

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 08.04.2016 16:35

Fotbalisté Deštného si na úvod jarní části sezony hravě poradili s Voděrady a uštědřili třináctému celku tabulky na jeho vlastním hřišti slušný výprask. Takřka na polovině z pěti branek měl hlavní zásluhu záložník Lukáš Macháček, který se střelecky prosadil v 55. a 56. minutě. Čtvrtým a pátým gólem svého týmu dokonal vysokou výhru a pomohl Deštné k dalšímu bodovému vzestupu tabulkou. Snajpr, jenž si v této sezoně připsal na vlastní konto už deset branek, se v rozhovoru rozpovídal nejen o tom, jak se po zimní pauze cítil na hřišti, ale i o jarních ambicích svého týmu v okresním přeboru. 

Rozhovor

Osobnost 13. kola Petr Stříteský: Na kafe bych pozval Pavla Nedvěda

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 07.11.2015 12:12

V posledním utkání proti Petrovicím svému mužstvu zachránil čest vyrovnávací brankou z 90. minuty. Lukavice sice nakonec padla, v základní hrací době však díky Petru Stříteskému zůstává stále neporažena. Produktivní obránce zaujal nejen gólem, ale i skvělými výkony, které předvádí stejně jako celé mužstvo celý podzim. Ne omylem se proto stal nejlepším hráčem 12. soutěžního víkendu. 

Rozhovor

Nejlepší hráč kola přeje sešívaným: „Odmalička fandím Slavii a jsem na to hrdý“

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 30.10.2015 21:32

Martin Cit je mužem mnoha tváří. Pro spoluhráče strůjce vtípků, pro fanoušky síla v brance, pro celé mužstvo pilíř obrany. Rokytnický gólman, pro něhož je vzorem Němec Neuer, ukázal svou kvalitu i proti Českému Meziříčí. V průběhu zápasu zamezil každému z pokusů soupeře a notně pomohl i při penaltách. Rokytnice nakonec vyválčila o bod navíc a její brankář s „červenobílým“ srdcem byl jednou z hlavních postav.

Rozhovor

Čtyři branky v jednom zápase? To pro mě byla premiéra, říká hvězda kola David Hamerský

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 24.10.2015 10:09

Na hřišti patří již tradičně k největším oporám Baníku. Důležitost pro tým ukázal i v minulém kole, když pomohl čtyřmi góly sestřelit Rokytnici. V průběhu podzimu se trefil už potřinácté a s přehledem vévodí tabulce střelců. Famózní výkon proti Rokytnici proto vystřelil vambereckého záložníka Davida Hamerského až do pozice největší hvězdy kola.

Rozhovor

Deštenský Michal Tuček prozrazuje: "Na soutěži mi až tak nezáleží, důležitá je parta."

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 16.10.2015 21:03

Přestože se při utkání Deštného a Meziříčí takříkajíc ženili všichni čerti,  Michal Tuček zářil. Na gólové konto svého týmu přispěl dvěma brankami a výrazně pomohl k vítězství 5:1. Povedenými trefami navíc potěšil i hrstku přítomných fanoušků, kteří si na fotbalové hřiště našli cestu i přes nepříznivé počasí. V Deštném se dvaadvacetiletému záložníkovi líbí. Díky dobrému prostředí a skvělé partě kroutí ve stínu Velké Deštné už čtvrtou sezónu.

Rozhovor

Lukavický snajpr přiznává: Místní fanklub je naše sportovní rodina

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 02.10.2015 18:48

Zkušený harcovník, gólová mašina a příkladný kapitán. Nějak tak by se dal charakterizovat útočník Jan Voltr, který režíruje lukavickou velejízdu podzimem pravidelnou dávkou branek. Výhru zajistil i v 8. kole, když dvěma góly setnul Přepychy. Za zásadní podíl na tříbodovém zisku Lukavice a postup v tabulce střelců si vysloužil i ocenění pro nejlepšího hráče uplynulého víkendu. V rozhovoru prozradil například to, jaký je lukavický recept na úspěch, a několikrát ocenil i vlastní fanoušky. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 7.kolo Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , 2015-2016

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 25.09.2015 18:11

V napínavém utkání na půdě  Javornice patřil ke klíčovým hráčům svého mužstva. Utočníky soupeře deptal skvělými zákroky a za svá záda nepustil ani jediný gól. Vítězná tečka a čtvrté čisté konto katapultovaly lukavického gólmana Petra Brandejse až na post nejlepšího hráče 7. kola. V rozhovoru popsal nejen vítězný zápas s jedním z velkých favoritů přeboru, ale také důvody skvělé formy Lukavice, která je po polovině podzimu suverénním lídrem soutěže. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 6.kolo Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , 2015-2016

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 18.09.2015 14:44

Šest  branek v šesti zápasech, jeden hattrick a pět výher. Taková je bilance vambereckého záložníka Pavla Šponara, který se na úvod  sezóny potkal se skvělou herní formou. V prvních dvou utkáních sice vyšel střelecky naprázdno, poté však začal sázet góly a dotáhl své mužstvo až na druhé místo přeborové tabulky. Za své výkony a gólovou produktivitou si proto vysloužil ocenění Hráče kola.

 

 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 5.kolo Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , 2015-2016

 Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor
Královéhradecký Rychnov 11.09.2015 13:10

K výhře nad Rokytnicí pomohl Lukavici skvělým výkonem a jednou brankou. V úvodu letošního ročníku okresního přebou se tak společně se svým týmem veze na vítězné vlně. Vesničku, ve které si prodlužuje fotbalovou kariéru, si Tomáš Polívka rychle oblíbil. V rozhovoru s nejlepším hráčem kola se rozpovídal nejen o úspěšném startu do soutěže, ale i o novém prostředí a svých starších štacích. 

Celkový počet článků: 14

Zpět na kraj