Odehráli jsme výborné utkání, říká Patrik Svoboda

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Patrik Svoboda z Rokytnice, který přispěl jedním gólem k výhře svého týmu nad Hrotovicemi 5:1. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor

0
Patriku,gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Děkuji, do zápasu jsme vstoupili dobře, hned ve 3. minutě utkání jsme měli velkou šanci. Potom jsme v 10. minutě udělali chybu v defenzivě kterou Hrotovice potrestaly. Po obdrženém gólu se nám nedařilo kombinačně zbytečně jsme nakopávali a poztráceli spoustu míčů. Ve 24. minutě se nám podařilo vyrovnat a myslím si, že po vyrovnávajícím gólu jsme byli lepší, načež se nám podařilo vstřelit branku na 2:1. Ve druhé půli se nám podařilo přidat ještě tři branky, soupeři jsme skoro nepůjčili míč a zápas jsme měli pod kontrolou. Výsledek zápasu mohl skončit daleko vyšším rozdílem, brankář Hrotovic chytil ještě minimálně 2 góly.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Se svým výkonem jsem vcelku spokojený, celkově jsme odehráli výborné utkání. Takže spokojenost.
Nyní vás čeká zápas v Třebelovicích . Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí ?
Zápas v Třebelovicích bude jako vždy náročný, ale uděláme vše proto abysme navázali na první jarní zápas a vyhráli i tento.
Kdo patří k největším tahounům vašeho týmu ?
Nechci jmenovat nějaké jednotlivce, ale my ani nejsme tým který by se spoléhal na individuality některého z hráčů.
Máte slušně rozehranou soutěž. Věříš, že konečně můžete zabojovat o postup do kraje?
Myslím si, že se nám to letos nepovede. Na čelo ztrácíme 10 bodů, což sice není tolik, ale v naší soutěži může porazit každý každého a je složité udělat nějakou vítěznou šňůru. Do budoucna je to ale povinnost, máme skvělý dorost takže je na čem stavět.
Jak se připravuješ na zápasy ty osobně ?
Na zápasy se nepřipravuji nijak zvláštně.
Máš nějakého oblíbeného soupeře, na jehož zápas se vždy těšíš?
Já se vždy těším na každý zápas, ale na derby s Chlístovem se těším vždycky nejvíc.