ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 9.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2022-2023

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor jsme vedli s Nikolasem Gajdečkou z Dolního Benešova.

0
Dobrý den, gratuluji k výhře. Jak vy sám jste byl spokojený se svým výkonem?
Dobrý den se svým výkonem jsem spokojen, myslím si že jsem odehrál kvalitních 90 minut.
Co vás tým, zahrál podle vašich představ nebo lze na jeho výkonu najít nějaký škraloup, popřípadě, kde přidat příště?
Hráli jsme podle mě dobře, nebyl to asi nejlepší zapas, ale ten bod jsme si odmakali.
Remíza v Těškovicích na jejich umělce. Berete, nebo jí považujete za ztrátu? Co chybělo k výhře?
Bod v Těškovicích určitě nepovažuju jako ztrátu, k výhře nám chybělo si vytvořit víc golových šancí.
Jakým způsobem výše zmíněný zápas probíhal?
Tak zápas probíhal celkem vyrovnaně, šance byly na obouch stranách, ale poločas byl 0:0. Okolo 60 minuty jsme dostali gól na 1:0, ale 10 minut na to se nám podařilo srovnat a stav 1:1 byl konečný výsledek.
Vstřelil jste vyrovnávací branku. Popište našim čtenářům, jakým způsobem jste jí docílil?
Začlo to u Jaška, ten přihrál do lajny na Krále a ten mi jenom posunul balón po lajně a tam jsem si posunul balón mezi nohy obránce Těškovic a poslal jsem tam prudký centr a ten se odrazil od jednoho z protihráčů do vlastní brány.
Těsně před vstřelenou brankou jste se řítil s kolegou Jaškem na brankáře Krčmáře. Co bylo příčinou, že akce neskončila brankou?
Jašek se mi nenabídnul úplně dobře a nevěděl jsem jak mu to nahrát a obránci mě obrali o balón.
Naposledy jste hrál za áčko na jaře. Jaktože jste tak dlouho pauzíroval?
Jsem pořád ještě dorostenec a chodím jenom pomáhat, když jich je málo.
Věkem jste ještě dorostenec. Jaké máte ambice ve fotbale?
Tak moje ambice je prostě hrát fotbal a dokázat něco.
Jaký je váš nejlepší zážitek spjatý s fotbalem? Jaký naopak nejhorší?
Nejlepší zážitek, když jsem minulé kolo v dorostu dal 8 gólů proti Heřmanicím. A nejhorší, když jsem si v půlce minulé sezóny zlomil kost v rameni a byl jsem 2 měsíce bez fotbalu.