Chci se fotbalem především bavit, říká hráč kola Adam Cihlář

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Adame, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Budeš muset vložit něco do kasy?
Děkuji. No jelikož máme v týmu zodpovědného kasaře, tak věřím ze zadarmo mi to určitě nedá.
O víkendu jste vyhráli s Kamennou. Jak bys zápas popsal?
Do zápasu s Kamennou jsme šli s tím že, jestli chceme pomýšlet stále na postup, tak musíme naplno bodovat. Zápas jsme začali velmi dobře, po pěti minutách jsme šli do vedení a Kamennou jsme moc do ničeho nepouštěli. Ve druhém poločase po našich dvou tutovkách přišla facka v podobě vyrovnání, pak už to bylo jen o tom kdo dá další gól a ten druhý tým to zlomí. Naštěstí jsme deset minut před koncem zabrali a Kamenné nastříleli rychlé tři góly a zaslouženě vyhráli.
Vstřelil jsi hattrick. Která tvá branka byla nejhezčí? Můžeš nám ji popsat?
Nejhezčí branku bych označil určitě tu druhou která nás poslala zpátky do vedení na 2:1. Náš brankář vykopával z vápna a přeletělo to soupeřovu obranu, kde jsem si to posunul jedním dotekem před sebe a ještě ze vzduchu slabší nohou propálil gólmana.
V příštím kole jedete do Lišova, který zde obral o body i Včelnou. Jaký tipuješ zápas?
S Lišovem jsem na podzim nehrál, tak nevím co od nich mám očekávat, ale jestli chceme pomyslet na postup, tak musíme naplno bodovat, ale určitě to nebude nic lehkého.
Letos se vám zatím daří a přibližujete se čelu tabulky. Čemu to přičítáš?
V týmu máme dobrou partu a tak všichni táhneme za jeden provaz. Já jsem v týmu teprve prvním rokem a kluci mě mezi sebe přijali dobře.