Dominik Šibal: O mém triumfu spoluhráči nevědí

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stává Dominik Šibal hrající za Hrochův Týnec. Blýskl se dvěma góly v zápase proti Chvojenci (2:1) a získal tak 3 body pro svůj tým. Rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji k výhře hráče kola, co na to říkáš, že jsi byl zvolen právě ty.
Děkuji, trochu jsem to čekal, protože o hlasování věděla má přítelkyně s mamkou a dávaly mi hlas každou hodinu. (smích)
Vědí o tvém triumfu spoluhráči?
Řekl bych, že o tom nevědí, ale každopádně se to určitě dozví.
Kdy a kde jsi s fotbalem začal?
Byly mi asi 3 roky, když mě mamka poprvé vzala na trénink do Chrudimi, kde jsem hrál přibližně 12 let, byla i doba, kdy jsem nehrál vůbec, ale jsem rád za to, že mužů hrát teď.
Jak hodnotíš výkon tvého týmu v utkání proti Chvojenci?
Určitě budu mluvit i za kluky, když řeknu, že první poločas byl o dost lepší, než ten druhý. První poločas jsme měli určitě v našich rukách. Šli jsme do dvougólového vedení a chtěli jsme zápas udržet. Bohužel v druhém poločase jsme spíše bránili a to se nám nakonec malém vymstilo. Bereme 3 body a jsme za to rádi.
Jaká byla oslava vítězství, o které jsi rozhodl svými dvěma góly?
S pár klukama jsme vítězství samozřejmě zapili.
V dalším utkání hrajete proti Svratouchu. Jak vidíš šance na bodový zisk?
Pojedeme tam určitě bojovat a budeme chtít urvat 3 body. Uvidíme, v jaké kondici bude soupeř.
Jak probíhala tvoje zimní příprava?
Moje příprava vlastně neprobíhala, protože jsem se na začátku přípravy zranil a nedávno jsem začal teprve znovu běhat. Takže doufám, že to takhle půjde dál.
Věnuješ se kromě fotbalu i jinému sportu, popř. jaké jsou tvoje hobby?
Jako pracující člověk nemám moc času na další sport, takže jsem rád, že doma občas zapnu fifu a dále se věnuji mé přítelkyni.