David Vokurka věří ve vytoužený postup do II. třídy!

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji. Vyhrál jste již jednou hráče kola, kdy si tohoto ocenění ceníte více?
Ocenění si určitě cením více z minule, jelikož jsme dokázali přemoct svého soupeře. Tentokrát to bohužel nevyšlo.
Byl jste zvolen hráčem 12.kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Nebudu lhát, do zápasu se mně nenastupovala nejlépe. Měl jsem zranění již z předchozího zápasu, ale po konzultaci s týmovými doktory jsem nakonec do zápasu vstoupil. V zápase to však na mém výkonu nebylo příliš znát a mohu s čistým svědomím říct, že se mi hrálo poměrně dobře.
Jak hodnotíte zápas s Pohledcem?
Vzhledem k určité absenci některých hráčů z hlavní sestavy, mohu osobně říci, že zápas hodnotím velmi kladně. V prvním poločase jsme byli jasně lepší soupeřem a dokázali jsme také určovat tempo hry. Rozhodly však dva nešťastné góly vstřelené do naší sítě na konci prvního poločasu a do kabin se šlo tak za stavu 2:1. V druhém poločase jsme si nedokázali vytvořit gólovou šanci, ačkoliv jsme byli lepší na míči. Z pohledu soupeřova týmu musím dodat, že druhý poločas zvládli strategicky lépe a získali tak zaslouženě 3 body.
Jak jste viděl vaši vstřelenou branku?
Ocitl jsem se před soupeřovým vápnem, kde mě nádhernou přihrávkou našel spoluhráč Jenda Necid, a já z prvního doteku vstřelil balón po zemi k tyči.
V sobotu vás čekají Počítky, co od zápasu očekáváte?
Od zápasu s Počítkami očekávám velmi kvalitní fotbal. Pevně věřím, že je dokážeme porazit a přiblížit se tak vytouženému postupu do II. třídy.
Jste zatím čtvrtý, jak jste zatím spokojeni s průběhem podzimu?
Jsem docela spokojený, avšak zpětně mě mrzí některé zápasy, v kterých jsme dominovali celý zápas, ale nedokázali jsme získat body, které nám možná na konci sezóny budou chybět.