Josef Srubek - Chceme hrát klidný střed tabulky

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Dobrý den, gratuluji k výhře. Co přinesete klukům do kabiny?
Klukům do kabiny připravím nějaké pohoštění, ještě úplně přesně nevím, co ale alkohol to za ty výsledky nebude.
Sledoval jste průběh hlasování, a jak jste hecoval své fanoušky, aby vám sypali hlasy?
Zjistil jsem to až ve chvíli, kdy se to objevilo ve skupině na whats upu, hecovat jsem fanoušky nemusel, byl jsem si jistý, že vůle po mém vítězství je z naší kabiny silná.
Zápas s Melčí se vám moc nepovedl, zkuste se ještě k jeho průběhu vrátit a popsat nám jej pro naše čtenáře.
Těžko se to hodnotí, byl to těžký a hlavně tvrdý zápas. Soupeř na nás vlítnul a po třiceti minutách bylo skóre hrozivé 0:3, a mohlo být ještě hůř, nebýt našeho brankáře. K tomu jsme ještě dostali hloupou červenou kartu. Tento moment nám kupodivu pomohl a do poločasu se nám podařilo snížit. V kabině jsme si řekli, že druhý poločas máme vždycky silný a že to zkusíme. Po chvíli se síly na hřišti vyrovnaly a od této chvíle to byl fotbal na jednu bránu, kdy už se soupeř na nic nezmohl, ale nám chybělo to potřebné štěstíčko, abychom vyrovnali.
Jak vy sám jste byl spokojen se svým výkonem?
Těžko svůj výkon hodnotit, ale když mně trenér nestřídal tak asi dobrý.
V neděli jedete na hřiště silných Vávrovic. S jakým cílem a jakou taktikou tam pojedete?
Cíl je jasný, potřebujeme připsat nějaké bodíky do tabulky, abychom se nemuseli strachovat, a taktika bude záležet na trenérovi, co vymyslí.
Poslední zápasy se Komárovu vůbec nedaří. Kde hledat příčiny tohoto stavu?
Dostáváme strašně moc gólů, když pokaždé dostaneme tři a více gólů těžko můžeme vyhrávat.
Jak z této mizérie ven?
Musíme se začít konečně scházet více na tréninku. Jednou týdně je fakt málo a také si říct, jak to chceme hrát.
Po sedmi zápasech máte sedm bodů. Určitě jste čekali více. Kam sahají vaše ambice, a nebojíte se sestupových starostí?
Čekali jsme určitě lepší vstup do sezony, chtěli bychom to hrát někde v klidném středu tabulky. Sestupové starosti zatím nemáme.
Od pondělka bude vyhlášen nouzový stav. Což znamená pro soutěže zápasy bez diváků. Jaký na toto rozhodnutí máte názor?
Podle mě je to špatné rozhodnutí, sport se dělá pro lidi.
Myslíte si, že to takto bude v tomto režimu probíhat až do konce podzimu? Nebo se obáváte ještě nějakého jiného scénáře?
Všichni se bojíme, co ti páni nahoře zase vymyslí, hlavně, ať zase nepřeruší soutěže.
Pojďme na něco veselejšího. Co vás v poslední době pobavilo? A jaký máte největší zážitek spojený s fotbalem?
Největší fotbalový zážitek bylo zimní soustředění s týmem Suchých Lazců ve Španělsku.
Máte nějaký předzápasový rituál?
Snažil jsem se vstupovat pravou nohou, ale to se příliš neosvědčilo, tak teď si před zápasem dáváme se spoluhráči alpu a jdeme nato.