Vít Hulák: Druhou půli jsme proti Polničce totálně vypustili

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Kdy nebo jak jste začal s fotbalem, kdo vás k němu přivedl?
Fotbal jsem začal hrát v Bystřici, někdy kolem 8 let, a od té doby už mě to nepustilo. Přivedl mě k němu asi starší bratr s kámošem Frickem alias Fritou (věrný fanoušek Věchnova).
Kolik Vám je let?
Je mi 33 let, ideální věk přesedlat na nějaký méně běhavý sport (smích)
Na jakém postu nastupujete?
Celý život se motám na středu zálohy. Ale kromě obrany jsem si zkusil snad všechny posty.
Pamatujete si, kdy jste vstřelil svoji první branku?
Tak to už si bohužel nepamatuji(smích)
Kdy jste poprvé nastoupil za muže?
Za muže jsem nastoupil někdy v dorosteneckém věku ve Věchnově, když jsme vypomáhali po našem odehraném zápase.
Hrál jste za jiný klub než je Věchnov?
Ano, s fotbalem jsem začínal na Bystřickém stadionu. Ještě v žácích jsem přestoupil na sportovní školu do Nového Města, kde jsem hrál do dorostu za Vrchovinu a pak zakotvil ve Věchnově. Minulý rok jsem si teda ještě odskočil za ropnými magnáty na Hodonínsko do Dambořic.
Jak jste se připravovali na podzimní část soutěže?
Já individuálně(smích) Měl jsem dost práce a myslím, že u kluků to taky nebyla nějaká divočina, viď Obr?
Jak hodnotíte zápas s Polničkou?
Ze zápasu s Polničkou jsme chtěli všechny body. Od začátku jsme byli lepším týmem na balonu a od 20. minuty nám to tam začalo padat. Onek tentokrát nehrál do 80. minuty na schovku a dal dva banány už do poločasu (smích) Do druhé půle jsme šli za stavu 5:1 a totálně jsme ji vypustili. Naštěstí se nám podařilo dát ještě jeden gól a závěr už dohrát v klidu.
Jak byste popsal branky, co jste vstřelil?
Obě moje branky padly střelou za vápnem, dál už totiž neběhám. První střela zapadla k pravé tyči a druhá z trestňáku šla přes zeď pod břevno.
Byl jste zvolen hráčem 7.kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Hrálo se mi dobře, soupeř působil první poločas dost odevzdaně. Navíc soustředění u Čvachtů proběhlo už v pátek, takže na neděli jsem byl už v plné formě(smích)
Příští kolo vás čeká Měřín B, co od zápasu očekáváte?
Pevně věřím ve 3 body, ale záleží, kolik kluků se v sobotu sleze.
Máte nějaký rituál před zápasem?
To nemám. Možná to, že chodím na zápas vždycky pozdě, za což se veřejně omlouvám našemu manažerovi Jelcovi (smích)
Sportujete, máte nějaké koníčky ve volném čase?
Hraji ještě futsal v Brně, ale baví mě asi všechny sporty, kde je balon.