ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 5.kolo Zlínský | Krajský přebor - Morkovický David Judas je odchovancem Zdounek a věří, že do bojů o postup do Divize letos zasáhnou i Morkovice

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratulace k hráči kola, vyhráli jste ve Štítné n/Vl, jak utkání probíhalo, po půli jste prohrávali o branku?
Do utkání jsme vstoupili dobře a dali jsme na 1:0 brankou Davida Tesaře. Pak jsme trochu polevili a dostali jsme během dvou minut dva góly, naštěstí jsme druhý poločas zápas otočili a vytvořili si ještě další šance.
Tobě se podařilo vsítit vyrovnávající branku, co jí předcházelo?
U druhé branky potáhl balon náš kapitán Smažinka, kdy předběhl dva hráče a pak mi to pěkně nachystal a už nebyl problém zakončit.
Podržel Vás brankář Jarka za stavu 2:1, jak hodnotíš jeho výkon?
Druhý poločas vychytal tutovku, kdyby dali domácí na 3:1, asi by se to hůř otáčelo.
O víkendu hrajete kroměřížské derby proti nováčku z Kvasic, co očekáváš od tohoto duelu?
Ve středu jsme odehráli s nimi čtvrtfinále Poháru KFS zvítězili jsme u nich po dobrém výkonu 2:1, tak doufám, že to doma potvrdíme. Myslím si ale, že v sobotu to bude daleko těžší zápas.
Znáš některé fotbalisty z kvasického klubu a na koho si budete muset dát nejvíce pozor?
Známe se skoro všichni. Největší pozor by jsme si měli dát na Pavla Vojtáška.
Jaká je zatím Tvá hráčcká kariéra a kde jsi začínal s fotbalem?
S fotbalem sem začínal v pěti letech ve Zdounkách, pak jsem odešel ve třinácti letech do Kroměříže, kde sem působil šest let na půl roku sem se vrátil do Zdounek a teď hraji tři a půl roku v Morkovicích.
Kdo Tě podporuje ve Tvé fotbalové kariéře?
Nejvíc mě podporuje můj otec, který se snaží jezdit na každý domácí zápas a někdy jezdí i na venkovní zápasy, chtěl bych mu za toto poděkovat.
Jak vidíš úroveň zlínského Krajského přeboru a je to pro Vás ideální soutěž?
Krajský přebor je kvalitní soutěž, myslím si, že trošku úroveň poklesla, ale to všechny soutěže, lidí co u fotbalu vydrží do dospělého věku, je čím dal méně. Myslím si, že Krajský přebor je pro nás v Morkovicích ideální soutěž.
Koho favorizuješ letos na postup do Divize?
Myslím si, že postoupí jeden ze čtveřice Kvasice Holešov Luhačovice a doufám, že se do toho zapojíme i my.
Jaké je Tvé povolání a jaké jsou Tvé koníčky?
Mé povolání je ve firmě G3, kde dělám na stroji. Mezi mé koníčky patří hraní tenisu a sledování fotbalových zápasů Premier league.