ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Můj jasný favorit je Benešov, hrají pěkný fotbal

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Pravý bek Darkoviček Petr Ender nám odpověděl na pár otázek.

0
Gratuluji k výhře o hráče kola. Kde jste hledal podporu?
Děkuji, Milan Duda mě nominoval, poté mě kontaktoval a přidal na naše společné facebookové stránky.Spoluhráči z B týmu se postarali o mou výhru.Já osobně hledal podporu u našich fanoušků, kterým bych chtěl touto cestou také poděkovat.
Co říkáte na projekt fotbalunas.cz,který propaguje amatérský fotbal?
Je to super, sleduji tento web docela často. Rád si tipuji výsledky v naší soutěži, čtu články a můžu jen pochválit.
Pojďme na nedělní zápas s Darkovicemi.Prohráli jste 3:1.Jak jste tento zápas viděl?
Nebudu si tady na nic hrát, podali jsme hodně špatný výkon! První poločas nebyl nejhorší, ale to co jsme předvedli v druhém poločase, byl děs a hrůza! Neumím pochopit, že před týdnem porazíme silný Benešov a poté podáme takový výkon s Darkovicemi.Vysvětluji si to jen tím, že jsme hráli v neděli. (smích).
Jak jste viděl svůj výkon?
Těžko hodnotit! Řekl bych,že špatně, protože jsme prohráli.
Nyní vás čeká souboj s Oldřišovem. S jakým cílem půjdete do tohoto zápasu?
Jednoznačná odpověď. Musíme vyhrát! I kdyby nyní přijel kdokoli, tak musíme zvítězit. Nehrajeme jen pro sebe, ale také pro naše fanoušky, kteří nás podporují nejen na domácí půdě, ale také i venku. Tolik, kolik jich přijelo nás podpořit v neděli do Darkovic, to jsem ještě nezažil. Děkujeme!
Koho vidíte za největšího aspiranta na postup a proč?
Můj jasný favorit je Benešov, hrají pěkný fotbal. Určitě si vezmou příklad z prohry s námi a teď budou mít dobré výsledky.
Na které pozici se Vám nejlépe hraje?
Celý život jsem hrál pravého beka a u toho také zůstanu.
V kolika letech jste začal hrát fotbal?
Poprvé jsem si do balonu kopnul v šesti letech.
Popište nám svou kariéru?
Od žáku jsem hrál za Darkovičky, po dorostu jsem skončil a po založení B týmu jsem opět začal hrát za Darkovičky B.
Jaký je váš největší fotbalový zážitek?
Vzhledem k mé fotbalové kariéře, je můj největší zážitek každá výhra. (smích)
Zažil jste na fotbale nějakou humornou scénu?
Ano zažil v dorostu! Jednou jsme museli vrátit míč z panenky asi z půlky hřiště a náš hráč kopl míč vedle soupeřovy brány a jejich gólman si srazil míč do vlastní brány. Náš trenér řekl: "Trénuji 25 let, ale tohle jsem ještě neviděl!"
Co děláte ve svém volném čase?
Kromě fotbalu také patří mezi mé záliby badminton, jízda na kole, tenis a také nesmím opomenout mé přátelé.