Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Michal Gai z Darkoviček dal taky dvě branky.
Hoši z Dobroslavic zaberte
Kalo - to je strašně málo!
Marek Vajda na hrad!!!
Kaloooo, končíííš.
Jsem spocený až na...
Souboj o vše...
To jsou teda nervy...
No vy máte teda příjmení :))
Souhlasím s panem Pérem i panem Kokotkem.
Souhlasim s panem Kokotkem.
Marek Vajda předvedl neco nevídaneho, musi byt hráčem kola!!!
Tohle hlasování bylo zkorumpované a žádám nové!
Omlouvám se, na mém důchodcovském mobilu mi to T9 překlepla na Pavel místo Karel, sportu zdar a fotbalu zvláště.
Zdravím všechny fotbalové fanšmejkry. Tak teď jsem ve svém bohatém životě viděl všechno. Jakub Janovský aspiruje na hráče kola? Neuvěřitelné. Ten kluk se v šesté minutě ukopne a s pomocí tyče se balon odrazí do branky. Od té doby ten kluk byl nulový. Mladý kluk a zbytek zápasu jen odchodil, katastrofa, ale co se dá čekat v dnešní době od těch mladých když se třepou na večer jak se ožerou. Váš fanda Pavel.
Milý Václave,

stačilo mi odepsat - všechno bylo v rozhovoru myšleno v nadsázce a tím to uzavřít.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť!

Kočicí pracka, Stínadla
Milá Kočičí Pracko,
po přečtení tvého komentáře mi na mysl naskočilo několik myšlenek. V následujícím textu Tě s nimi seznámím.
1) Tvá prvotní myšlenka o nadsázce byla zcela správně pochopena a je škoda, že jsi u ní nezůstal. Nemusel bych se ted potit při psaní tothoto textu se slovníkem Českého pravopisu v ruce, protože Čeština mi podle Tebe neříká kamaráde.
2) Chceme slyšet upřímnost a myšlenky, které nám doopravdy kolují v hlavě a nebo chceme poslouchat nudné fráze a klišé, kterých je ve sportovních rozhovorech více než golu v bráně brankáře Štěpankovic? Odpověz si sám, ikdyž byla tato otázka stavěna pouze jako řečnická.
3) Opravdu si myslíš, že já, kluk z vesnice, hrající tu nejnižší možnou soutěž, je schopen myslet si, že se kolem něj točí svět? Znovu si můžeš v duchu odpovědět.
4) Tobě nesympatický fakt, že jsem pražský fotbalista, je zcela výmyslem Tvé choré fantazie. Pokud se redaktor zeptá na popis mé kariéry, je zcela rozumné odpovědět přesně tak, jak to bylo. Myšlenku podpořím faktem, že jsem 12 let kopal v Ostravě a pouhé 2 v Praze. Poměr let strávených v těchto dvou městech je nepřehlédnutelný a tudíž je více než jasné jakým fotbalistou se cítím být. Určitě sis v duchu hezky odpověděl, už ti to musí jít hezky.
5) Nelíbí se mi neosobní přístup, který schováváš pod pseudonymem Kočičí Sračka a moc by se mi líbilo, kdybys odkryl svou pravou identitu. Je také možno, že jsi dotčený hráč Štěpánkovic a nebo můj budoucí soupeř. Jestliže platí druhá varianta, tak pozdrav Vašehe brankáře a vyřid mu, že mu můžu dodat rybářské pruty. Při lovení míčů ze sítě se mu budou hodit.
6) Všem znova zdůraznuji, že rozhovor byl pojat zábavnou formou a kdo mě zná, ten mě prostě zná:)

Hezký den a Dobro do toho <3
Když pomineme pravipisné chyby v rozhovoru,
tak lze konstatovat zhruba toto
Pokud pan pražský fotbalista Chromečka pojal celý rozhovor s nadsázkou - nelze říci ani popel
a naopak zatleskat, což by byla pozitivní kritika.
Pokud ovšem ne na druhou stranu, tak nelze než konstatovat.
Že tento byť mladý a nevyzrálý človíček, kolem něhož se v žádném případě svět netočí, se více než tímto rozhovorem ztrapnil nad míru běžného chápání sebereflexe.
Sice dal 6 branek za tři zápasy a slíznul dvě žluté karty, ale jak vidno z rozhovoru, u tohoto
mladíka evidentně chybí jakákoliv míra pokory.
Pro agenty a jiné fotbalové vyhledávače talentů- je zde i starší záznam Markova utkání v okresní poháru - https://goo.gl/HwcTa0. I přesto, že nastoupil na své obvyklé stoperské pozici, se mu jako jedinému podařilo probourat pevnou obranu Darkoviček a neuvěřitelné skórovat. Také nemusíte tomuto hráči nabízet žádnou mzdu, ale v případě, že tak učiníte, celý svůj peněžní obnos bude posílat na charitativní účely. V případě zájmu pište zde do komentářů- Marek se poté v rozhovoru o jednotlivých nabídkách zmíní.
Vidím, že informace, které se ke mně dostaly nejsou výmysl. Osobně je Marek v hledáčku pražské Sparty nějaký ten týden ho sledujou naší agenti a teď když mi Tiémoko Konaté zlobí a chce odejít je pro mě jasnou náhradou. Co vím je Marek i ve svém mladém věku velice zkušený stoper se skvělou rozehrávkou a výborným čtením hry, ale myslím, že by mi mohl ve Spartě pilovat lajnu. Podívejme se na Zahustela, který se pode mnou naučil hrát krajního beka. Jen mě mrzí, že Marek nemohl s náma odletět do Dánska. Určitě by proti SønderjyskE byl platný. S Křéťou (Danielem Křetínským) zrovna sedíme u pivka a řešíme Markovu budoucnost a veřím, že se vše dopadne dobře a Marek se brzy připojí do tréninkové jednotky.
Nerad se chlubím, ale musím přiznat, že tento hráč prošel mou školou a jee vidět, že kromě schopnosti hrát v mém oblíbeném rozestavení 4-3-3 si zachoval mimo svou alkoholickou vášně i tu vášeň fotbalovou. Vždy to byl pilíř jak obrany, taky i mnoha barů a putyk. Marku, jen tak dál. Rozdávej dále fotbalovou radost.
Že by nový Jammie Carragher?
Hrál výtečně. Osobně jsem se byl na zápas podívat. Škoda, že odešel z 1.B třídy, konkrétně ze Strahovic. Podle mého má na vyšší soutěž, ale to je můj názor. Škoda, že preferuje to, že si radši zajde vypít než aby se věnoval fotbalu. Váš Karel.
Já věděl, že dělám chybu, že ho neberu na EURO....
Škoda že tam nepadla i branka, ale to by už byla jak se tak říkajíc třešnička na dortu.
S Markem jsem to válel v jednom mančaftu už nějakou dobu a rozhodně měl vždycky talent. Bohužel jeho raketový start za muže B mohu sledovat pouze v roli diváka. Děkuji Marku za předvedené výkony a hurá do divize.
Zaslouženě vyhrál Kubiš. Útok Bolatic neměl proti jeho obraným zákrokům šanci. Ještě pár takových výkonů a máme tady hráče sezóny!
Jednoznačně nejlepší hráč kola- což uznali sami diváci. Jeho výkon byl neuvěřitelný. Určitě by stálo za zvážení udělat s ním rozhovor. Přeji mnoho fotbalových úspěchů.
Petr Kubiš je Patrik Kubiš :-)

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Dolní Benešov B 0 0:0 0
2 FK Bolatice B 0 0:0 0
3 FK Darkovičky B 0 0:0 0
4 SK Meteor Strahovice B 0 0:0 0
5 TJ Sokol Bělá 0 0:0 0
Zobrazit celou tabulkuJméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku