V Rokytnici se sešla skvělá banda, tvrdí Ondřej Štefánek

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Onřej Štefánek z Rokytnice. Tento defenzivní hráč se podílel velkou měrou na remíze svého vedoucího týmu nad druhým celkem tabulky ze Studence. Nyní si s vítězným hráčem můžete přečíst celý rozhovor.

0
Ondřeji, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Dobrý den, děkuji. Z mého pohledu to byl velice vyrovnaný zápas. Prvních 20 minut v obou poločasech jsme Studenec jasně přehrávali, ale zbytek zápasu to bylo od "šestnáctky" k "šestnáctce". Skončilo to sice 0:0, ale na každé straně padl jeden gól. U nás nebyl uznaný skrz faul na gólmana a u domácích po offsidu. Domácí měli ještě dvě tyčky. Popravdě jsem ale s remízou spokojen, byl to určitě nejnáročnější zápas podzimu.
Jak bys popsal svůj výkon?
Jak bych popsal svůj výkon? Taková klasika. Jak říká kouč: "Ondra udělá tu černou práci".. takže se snažím hrát tvrdě, nepříjemně, na těsno a útočníkům ten zápas co nejvíc znechutit.
Zápas se Studencem byl šlágr podzimu. Připravovali jste se na tento zápas jinak než na ostatní?
Dá se říct, že ano. Domluvili jsme se na předzápasový trénink v sobotu. Měl být 40ti minutový a lehký, ale trval tak hodinu a čtvrt a kouč nám celkem nasypal (smích).
Jak jste spokojeni s dosavadními výkony a s jakými plány půjdete do jarní části?
My spokojeni jsme, kouč ale moc ne:D podle mě je jedna prohra za podzim super, snad se nám bude dařit i dál. Máme skvělou bandu, rozumíme si a nikdo nemá s nikým žádný problém. Doufám, že nám to takhle vydrží co nejdéle!
Nyní vás čeká zápas v Lipníku. Co lze od tohoto utkání očekávat?
Lipník teď vyhrál s Přibyslavicemi a nehrají vůbec špatně, nesmíme je podcenit. Po zápase máme rozlučku, takže 3 body by jenom potvrdili, jak na ní všichni dopadneme.(nasypem si).
Míváš před zápasem nějaký speciální rituál a kdo tě nejvíc ve fotbale podporuje?
Rituál máme, 5 hráčů včetně mě uděláme kroužek a já řeknu tajnou větu. Tu sem bohužel nemůžu napsat, přestalo by to pak fungovat.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
K fotbalu mě dovedl táta a pan Mikeš, když sem byl malej kluk. Fotbal jsem hrál V Rokytnici, potom jsem hostoval asi na 4 roky ve Starči, takže teď hraju proti svým bývalým spoluhráčům a byl jsem na sezónu v HFK. Taky sem měl hrát v Hladově, ale je to trošku z ruky, tak sem zůstal u nás.