"Každý víkend si jdeme pro tři body," hlásí Adam Kohut, hráč kola!

Již druhého zástupce nám vyslalo na rozhovor Stříbro. Tentokrát jím je Adam Kohut, který se rozpovídal o své dosavadní kariéře, cílech pro další zápas či atmosféře v kabině!

0
Co chybělo, abyste o minulém víkendu brali tři body?
Myslím, že můžeme být rádi za ty 2 body, které jsme urvali. Sice jsme vedli 2:0, ale od 30. minuty, kdy jsme obdrželi gól na 2:1, jsme utkání neměli pod kontrolou. Druhý poločas byl z naší strany spíše odevzdaný. Až v závěrečné pětiminutovce jsme byli schopni nějakého většího tlaku, kde byla škoda že jsme z tutovky nedali rozhodující gól.
Kapitán Radek Hřebík vás zvolil hráčem zápasu. Cítil jste, že byl váš výkon opravdu dobrý?
To fakt nevím, nechci hodnotit. (úsměv)
Jak vidíte vaše bodové vyhlídky na tento víkend?
Jdeme si pro tři body, jako každý víkend!
Koho tipujete na vítěze krajského přeboru?
Osobně tipuju Petřín. Zatím mají soutěž rozehranou velmi slusně a i v zápase proti nám potvrdili, že budou bojovat o horní příčky tabulky
Jak jste se do Stříbra dostal a kudy jste prošel?
Jsem stříbrský odchovanec a kopu za Stříbro už od 6 let. Mimo několika zápasů v minulých letech, kdy jsem si byl kopnout s klukama za Stráž nebo Černošín, jelikož kluby byly naší farmou, jsem se ze svého kmenového klubu nehnul.
Jaký je váš největší fotbalový zážitek a úspěch?
Pro mě je největším úspěchem nás momentální postup do krajského přeboru. Nejlepším zážitkem samozřejmě následné oslavy. (smích)
Proč jste se v mládí rozhodl dělat právě fotbal?
Jelikož hraju od 6 a tak daleko moje paměť nesahá, tak nevím. Asi mě bavilo kopat do balónu. (úsměv)