ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 9.kolo Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , 2015-2016

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Dnes jsme vyzpovídali hráče kola - Richarda Kofroňě

0
1) Jako první gratuluji k výhře v anketě. Chtěl bych se zeptat, zda jste vůbec o nominaci věděl?
Děkuji. Musím se přiznat, že jsem to trochu tušil, že bych mohl být nominován. Zároveň musím dodat, že nominaci by si zasloužil cely tým, který podal vynikající výkon.
2) Soutěž jste ovládl suverénním způsobem, o kom si myslíte, že se nejvíce podílel na vaší výhře?
2) Určitě spoluhráči a můj kolega z práce - Trči (smích)
3) V minulém kole jste doma porazili Zborov 4:0, což je vcelku vysoká výhra a přeskočili jste je v tabulce. Můžete nám říci jak zápas probíhal?
3) Zápas hodně ovlivnilo zranění soupeře, byli nuceni střídat již v první minutě a poločas dohrávali jen o 10 hráčích. Do druhého poločasu nastoupili sice kompletní, ale zranil se jim brankář, který dohrával s bolavým ramenem. I přesto si myslím, že bychom byli lepším týmem a vyhráli bychom i kdyby tato zraněni nebyla.
4) Momentálně jste na 2 místě. Myslíte na postup?
4) Chceme hrát na druhou příčku tabulky. Kdyby byla možnost postupu, tak ji určitě chceme využít. Soutěž, myslím, ovládne celkem suverénní Včelná.
5) Kdo Vás k fotbalu přivedl? A jakými kluby jste prošel za svou kariéru?
5) K fotbalu mě přivedli rodiče. Začínal jsem v Roudném, kde jsem byl do dorostu. Od té doby jsem v Boršově a jsem tu velice spokojený, je tu výborná parta.
6) Jaký je Váš oblíbený klub a pokud máte, tak vzor?
6) Můj oblíbený klub je Chelsea. A fotbalovým vzorem je asi John Terry.
7) Další kolo jedete do Ševětína, jak se na tento zápas připravujete?
7) Připravujeme se jako na každý jiný zápas. Já doufám, že budu moct jet klukům do Ševětína pomoct, protože nás s A týmem čeká v neděli velice těžký zápas s Novou Vsí.
8) Děkuji za rozhovor, Váš čas a přeji hodně štěstí, jak v soukromém životě tak fotbalovém.