ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2014-2015

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Gratuluju Vám, byl jste zvolen hráčem kola. Mohl by jste se nám trošku blíže představit?
S fotbalem jsem začínal v žácích ve Ptení, kde jsem byl do dorostu, následně jsem celý dorost působil v Konici. Za muže jsem následně nastupoval opět ve Ptení, ve Vicově, a potom jsem přestoupil do Brodku u Konice a následně do Lipové. Následně jsem dlouhou dobu nehrál a začal jsem hrát až minulou sezónu na podzim v Brodku u Konice a v současnosti jsem od jara na hostování v Horním Štěpánově. Nastupuji v útoku i v záloze, ale v Lipové jsem hrával i předstopera.
Jak hodnotíte svůj výkon ve víkendovém zápase?
Nastoupil jsem na středu zálohy, jelikož to bylo posunuté. Výkon nebyl špatný, protože jsem, tam hrál s Liborem Němcem, který hraje velmi dobře. Jsme si to pokryli a domluvili jsme se. Myslím si, že jsme to slušně sehráli.
Která branka byla nejkrásnější, co jste vstřelil (Popis akce)?
Je pravda, že jsem trefil krásnou branku proti Smržicím, který byl celkem pěkný, ale nevím jestli byl nejhezčí. Bylo spoustu branek, co jsem dal v Brodku u Konice, tak tam bylo hodně pěkných gólů. V podstatě každá branka je pěkná.
Která branka byla nejdůležitější, co jste vstřelil?
Na to už si nevzpomenu, bylo to v Brodku, kdy jsme bojovali o postup do 1. B třídy, ale z nějakých důvodů to funkcionáři nepovolili. To jsme bojovali o postup a nějaké branky tam byly, ale už si přesně nevzpomenu.
Když porovnáte vaše očekávání před sezónou a současné pořadí, kdo je pro vás černým koněm soutěže, a kdo naopak největším zklamáním pro vás?
Jelikož jsem nehrál se všemi soupeři, nehrál jsem s Hanou. Zklamáním je pro mě Nezamyslice, jestli hráli všechny zápasy jak proti nám, tak si postup nezasloužily. To si nemyslím, že by tento tým měl hrát výše, ale postoupily. Nejlepších s těch co jsme hráli (přemýšlí) Skalka hrála velmi dobře, ikdyž to byl s námi spíše remízový zápas.
Sledujete webový portál fotbalunas.cz, a co si o něm myslíte?
Dozvěděl jsem se to až na Štěpánově, kde to kluci sledují, takže jsem to také začal sledovat. Myslím si, že je to dobrý nápad. Člověk se tam dočte spoustu zajímavých věcí a třeba propagací na internetu to osloví mladé kluky, kteří přestali hrát fotbal a sedí spíše u počítače. Třeba to tomu pomůže a osloví je to.
Co říkáte na to, že jste přišel v posledním kole o primát nejlepšího střelce IV. třídy?
To není, že bych o to přišel. Když si vezmete já jsem skóroval v 9 zápasech jedenadvacetkrát a Trajer hrál celou sezónu. Já to neberu jako nějakou porážku, navíc jsem nastřílel nějaké branky v Horním Štěpánově, takže mě to nějak netíží. Hlavně jsem rád, že kluci z Brodku postoupili a já jim mohl pomoci, protože ti určitě do IV. třídy nepatří.
Jak jste spokojen v Horním Štěpánově a uvažujete, že zde budete pokračovat?
Nemůžu říct, že bych byl nespokojen. Parta je tam dobrá, jsou tam výborní fotbalisti. Ikdyž byly nějaké problémy s absenci a se zraněními. Myslím si, že se nějak dohodneme, pokud nepříjde nějaká další nabídka. Zatím se nikdo nevolal, takže uvidíme, ale budeme to řešit o tomto víkendu.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.