Fotbal je pro mě hlavně sranda a zábava, říká hráč kola Pavel Bureš

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Pavle, gratuluji ti k vítězství v anketě a zeptám se, jak vypadal zápas z tvého pohledu?
Moc děkuji. Do zápasu jsme dobře vstoupili a po dvou rychlých gólech jsem čekal velmi jednoduchý zápas, jenže to jsem se mýlil. Hodějovice začaly makat a my jsme se dostávali pod tlak. Ale do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a já jsem si moc druhou půli nezachytal. (smích)
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Myslím si, že můj výkon byl dobrý, ale k tomu máme v týmu jiné lidi, aby mě hodnotili, ale jsem rád, když klukům mužů pomoct nějakým dobrým zákrokem.
V příštím kole přivítáte rezervu Čtyř Dvorů. Jaký zápas očekáváš?
To těžko soudit nikdy nevíte s čím přijedou, ale určitě ze sebe dáme maximum a vyhrajeme.
Máte za sebou dvě utkání. Jak zatím hodnotíš začátek sezony?
Zatím to vypadá velmi nadějně a myslím že máme parádní tým. První zápas nám moc nevyšel ve druhém poločase, kde jsme trošku zaspali, ale byl to první zápas. Teď už se nám ukázaly nové posily, které nám určitě pomůžou. A doufám, že teď jak jsme hráli, budeme pokračovat.
Kdybys měl říct jeden fotbalový moment, na který nezapomeneš, jaký by to byl?
Těch je asi víc, ale jeden tu kraluje, chycená penalta v Mokrém. 88. minuta stav 2:1 pro nás, to bylo výjímečné!