ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Janem Neubauerem - 21.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Jak by jste zhodnotil zápas proti B týmu Kaplice?
Zápas jsme nezačali moc dobře, když jsme již v prvních minutách dostali gól. Ještě do konce poločasu se nám podařilo utkání otočit a bylo jasno. V druhé půli jsme si jen kontrolovali výsledek.
Kdy naposledy se vám podařilo vstřelit hattrick?
To si přesně nepamatuji, ale bude to nejspíš v dorostu.
Jaký je vás oblíbený post?
Útočník.
Jaká je vaše dosavadní kariéra?
S fotbalem jsem začínal v Boršově. V žácích jsem se přesunul do Slavie České Budějovice, kde jsem i fotbalově vyrostl. Po Covidu a zranění kolene jsem s fotbalem skončil. Tento rok jsem začal znovu hrát v Boršově.
Už víte kolik vás hattrick bude stát do týmové kasy?
Už mi bylo něco naznačeno, ale přesnou částku nevím.
V dalším kole přivítáte Trhové Sviny B, jaký zápas očekáváte?
Očekávám vyrovnaný zápas, z kterého vyjdeme jako šťastnější tým.
Jaký je váš oblíbený hráč a klub?
Fandím Arsenalu a Bohemians Praha. Oblíbeným hráčem je momentálně Kai Havertz.
Jak podle vás skončí víkendové derby Sparta vs Slávia?
Na derby koukám většinou nestranně. Momentálně přeji výhru Slavii, aby se boj o titul zatraktivnil. Tipuju 2:0 pro Slavii.