Hodinu před odjezdem na zápas si dávám kafe u Šťavů, říká Filip Rohony

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Filip Rohony z Lipníku, který vychytal výhru proti Myslibořicím. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor

0
Filipe, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Děkuji všem, co pro mě hlasovali. Soupeř byl připravený a zaskočil nás. Kdyby v prvních pěti minutách proměnili dvě šance, které zahodili, bylo by po zápase. Postupem času jsme se dotoho trochu dostali a měli štěstí v koncovce. V 58. minutě nás Pája Burian uklidnil gólem na 1:3 a už jsem tušil, že to dobře dopadne.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Krom asistence u gólu do naší sítě a přímáku od Fňukece jsem toho moc v první poločase neměl. V druhým poločase jsem už něco pochytal a pomohl ke 3 bodům.
Nyní vás čeká zápas roku s Rokytnicí . Co od zápasu očekáváš ?
Nejdůležitější zápas jarní části. Konečně máme možnost se na ně bodově dotáhnout. Pojďme toho využít, nic jiného, jak tři body nebereme.
Očekáváš v tomto zápase nápor fanoušků a jaká bude příprava před zápasem?
Myslím si, že asi pár lidi přijde. Pokud vyjde počasí a vyhrajeme, mohla by to být neděle jako korálek. Příprava asi nebude nijak výjimečná.
Kdo patří k největším tahounům vašeho týmu ?
Rudolf Šťáva. Bejček nabitej testosteronem.
Máte slušně rozehranou soutěž. Věříš, že budete bojovat o postup do kraje. Je postup váš cíl?
Jo máš pravdu, v jarní části se nám daří. Pokud možnost postoupit přijde, určitě by jsme ji využili. Myslím, že by jsme si to zasloužili a pro Lipník by to byl historický moment.
Jak se připravuješ na zápasy ty osobně ?