ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Jiřím Růžičkou ze Lhenic- 20.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Máte za sebou těžké utkání na půdě Malše Roudné B. Jak zápas vypadal z vašeho pohledu?
Zápas se pro nás nevyvíjel moc dobře, neproměnili jsme dvě vyložené šance a soupeř nás potrestal z penalty, ale do poločasu jsme krásným gólem Jedleho srovnali na 1:1 a ve druhé půli jsme měli hru pod kontrolou a dotáhli utkání do vítězného konce.
Z pozice zkušeného hráče musíte krotit spoustu mladších hráčů, jak na hřišti, tak v kabině. Poslouchají vás?
Neposlouchají a ještě že mě mají legraci hlavně můj syn :-).
Jaká je vaše dosavadní kariéra?
Kariéru jsem měl docela bohatou začínal jsem v Prachaticích dále jsem si zahrál v Dubu, Záblatí, Chvalšiny a teď ve Lhenicích táhnu tým za postupem :-).
Na jaké okamžiky ze své kariéry nejraději vzpomínáte?
Nemám žádný konkrétní moment, jsem vítězný typ rád vyhrávám.
Naopak na jaký okamžik z fotbalové kariéry by jste nejraději zapomněl?
Nejspíše sestup když jsem hrával ve Chvalšinách.
Lhenice mají na první místě tabulky náskok patnácti bodů, bude těžké teď mladší hráče udržet v nastavením, aby něco nepodcenily?
To je spíše otázka pro trenéra, my jdeme v kabině od zápasu k zápasu a chceme jít úspěšně za vítězstvím v 1.B třídě.
Jaký je váš oblíbený klub a hráč?
Oblíbený klub Sparta Praha a Lhenice a oblíbený hráč Tomáš Řepka.
Pokladník týmu musí mít radost, už víte co vás bude stát tento rozhovor?
Jelikož jsem pokladníkovo pravá ruka a dneska na tréninku jsem prohrál břevna tak to s ním budu hodně řešit aby mě to moc nestalo :-).