Bývalý prvoligový fotbalista a hráč kola Michal Chlebek: Rodina mi občas říká, ať se podívám do občanky

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Michal Chlebek z Dobratic Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji k vítězství v anketě o hráče kola. Co na něj říkáte?
Děkují, hodně překvapivé, vůbec jsem to nečekal
Vítězství jste si vysloužil za výkon v zápase proti Lučině. Řekněte, jak utkání probíhalo z Vašeho pohledu?
První poločas byl vyrovnaný, druhý poločas už jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli.
V zápase jste nastřílel hattrick i přesto, že jste do něj zasáhl až v průběhu druhého poločasu. Kdy se Vám to povedlo naposledy?
Myslím si, že nikdy, možná v minulém století, ale už si to nepamatuji (úsměv)
S Dobraticemi jste po šesti kolech pátí s deseti body. Jste s pozicí v tabulce spokojen?
Samozřejmě že bychom chtěli být výš ,ale na začátek sezony to není špatné. Kádr se ještě doplňoval a sehrává se, sám tady jsem teprve tři zápasy.
Jaké jsou cíle Vašeho týmu do letošní sezóny?
Hrát o nejvyšší příčky, ale hlavně chceme, ať nás to baví.
Máte v průběhu podzimu nějaký zápas, na který se speciálně těšíte? Jestli ano, tak proč?
Těším se na každý zápas, na který se připravím a do kterého budu moct nastoupit, ale myslím ,že poslední kolo podzimu by mohlo být hodně zajímavé. (pozn. autor: zápas se Starým Městem)
Kde jste začínal s fotbalem a kdo Vás k němu přivedl?
Začínal jsem v TJ Slezan Frýdek-Místek a přivedl mě k němu Pavel Malinovský. DYCKY SLEZAN!
V průběhu kariéry jste si také zahrál první ligu za Opavu. Vzpomínáte si na svůj první zápas v lize?
První minuty v lize jsem měl na domácím zápase proti Plzni, které jsme vyhráli 2:0! Poprvé v základní sestavě jsem nastoupil v Příbram, kde jsme remizovali 2:2!
Pak jste na nějakou dobu zavítal do Rakouska. Co Vás k tomuto kroku vedlo?
Byly to především peníze. Nebylo to ale nic pro mě, nebavilo mě to tam.
Patříte věkem ke zkušenějším hráčům. Nepřesvědčuje Vás rodina, abyste už fotbalu nechal?
Už mi říkali, ať se podívám do občanky, ale nechávají to na mě. Baví mě to a rád hraji fotbal, pokud mi to zdraví dovolí, tak ještě nějakou dobu budu, ale uvidíme.