Zatím se nám na jaře daří, říká Petr Jirka

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Petr Jirka z Opatova, který přispěl třemi góly k výhře svého týmu nad Čáslavicemi. Nyní si zvítězným hráčem přečtěte celý rozhovor

0
Petře, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Čao, děkuji. Do zápasu jsme vkročili velmi dobře. Dali jsme rychlé góly a myslím si, že od 19 minuty bylo po zápase, vedli jsme již 5:0. Do poločasu jsme ještě dokázali přidat dva góly. Po poločase se zápas v poklidu dohrál. Výsledkem jsou 3 body a ty jsou pro nás moc důležité.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Můj výkon se nelišil od jiných, hlavní je, že opět makal celý tým.
Nyní vás čeká zápas s Koněšínem. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí ?
Očekávám běhavý fotbal a myslím si, že hřiště je již v kondici a tak to půjde hrát po zemi a dát si balón. My musíme opět hrát naši hru a zvítězit, abychom se přiblížili ke středu tabulky.
Jak jste zatím spokojeni se svými jarními výkony?
Zatím se nám na jaře daří. Dáváme góly a sbíráme body, jen je potřeba takto pokračovat až do konce sezóny.
Kdo patří k největším tahounům vašeho týmu ?
Kdybych sem někoho napsal a vyzdvihnul ho, tak by si pak moc myslel (smích)….ale určitě jsou to kluci starších ročníků (smích).
Jak se připravuješ na zápasy ty osobně ?