MIKULČÁK Vlastimil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
SK Zátor - Lomnice 1:3 (1:1) 20.04. 16:00 -
H. Město - Rudoltice 0:2 (0:1) 13.04. 15:30 -
Vrbno - Vysoká 2:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
St. Město - H. Město 2:1 (1:1) 14.10. 15:00 -
Vrbno - Rudoltice 4:0 (4:0) 30.09. 15:30 -
H. Město - Vysoká 1:0 (0:0) 23.09. 15:30 -
Stará Ves - Razová 1:1 (0:0) 17.09. 14:00 -
St. Město - Úvalno 3:2 (1:0) 16.09. 15:30 -
D. Moravice - Břidličná B 1:1 (0:1) 09.09. 16:00 -
H. Město - D. Moravice 0:3 (0:1) 02.09. 16:00 -
V. Štáhle - H. Město 2:2 (1:0) 03.06. 17:00 -
H. Město - Osoblaha 3:1 (2:1) 27.05. 17:00 -
H. Město - Stará Ves 1:6 (0:4) 13.05. 16:30 -
Stará Ves - Rudoltice 3:0 (1:0) 06.05. 16:30 -
V. Štáhle - Stará Ves 0:4 (0:2) 01.05. 16:00 -
Karlovice - Brantice 5:1 (2:1) 29.04. 16:30 -
Břidličná B - Sosnová 14:0 (5:0) 29.04. 13:30 -
D. Moravice - Rudoltice 4:2 (2:1) 22.04. 16:00 -
Brantice - Vysoká 3:0 (2:0) 08.04. 15:30 -
H.Benešov - Chomýž 4:1 (2:1) 01.04. 15:30 -
H.Benešov - Rudoltice 3:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
SK Zátor - Nové Heř. 2:5 (0:4) 15.10. 15:00 -
Razová - Nové Heř. 3:6 (1:4) 02.10. 15:00 -
Razová - SK Zátor 3:7 (1:5) 18.09. 15:00 -
Světlá Hora - Vrbno 2:4 (0:2) 17.09. 15:30 -
H.Benešov - St. Město 0:4 (0:2) 10.09. 16:00 -
St. Město - Karlovice 2:7 (2:3) 03.09. 16:00 -
H.Benešov - Vrbno 0:4 (0:1) 27.08. 16:30 -
Brantice - V. Štáhle 0:2 (0:1) 11.06. 15:00 -
St. Město - Brantice 2:2 (0:0) 04.06. 17:00 -
Lomnice - Světlá Hora 0:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Rýžoviště - Razová 3:3 (0:2) 28.05. 15:00 -
H.Benešov - Brantice 3:1 (1:0) 21.05. 16:30 -
Rudoltice - H.Benešov 4:1 (4:0) 14.05. 16:30 -
D. Moravice - Brantice 8:2 (4:0) 07.05. 16:30 -
Razová - M. Morávka 3:1 (1:0) 01.05. 15:00 -
Stará Ves - V. Štáhle 5:2 (4:1) 23.04. 16:00 -
V. Štáhle - Lichnov 2:5 (1:3) 30.10. 14:00 -
Razová - Nové Heř. 2:4 (0:2) 17.10. 15:00 -
Lomnice - Osoblaha 0:5 (0:4) 16.10. 15:00 -
V. Štáhle - Vysoká 5:0 (2:0) 18.09. 16:00 -
Šir. Niva - Lichnov zrušen -
St. Město - D. Moravice 0:2 (0:1) 21.08. 17:00 -
D. Moravice - Osoblaha 3:2 (2:1) 03.10. 15:00 -
Vrbno - St. Město 0:1 (0:1) 26.09. 13:00 -
Úvalno - SK Zátor B 5:2 (3:1) 30.08. 16:30 -
H.Benešov - D. Moravice 1:4 (0:2) 29.08. 16:30 -
St. Město - V. Štáhle 5:1 (2:0) 22.08. 16:30 -
Stará Ves - D. Moravice 4:3 (2:0) 15.08. 17:00 -
D. Moravice - Krnov B 1:3 (1:2) 12.10. 15:00