20.kolo, Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , 2022-2023

Karlovice doma nadělovali!

5

Karlovice si doma poradili s posledními Branticemi a pohodlně vyhráli!

Utkání začalo hodně z ostra hned na začátku jsme se dočkali prvního góla!

Utkání začalo pěkně z ostra z obou stran, šťastnější ovsem byli domácí Karlovice v 5 minutě po rohu otevřel skóre Rohel. Hrál se fotbal ve středu hřiště když hostující záložník vyslal spoluhráče kolmici za obranu domacich ,ten zavezl mic do vapna a přihrávkou pod sebe připravil spoluhráči míč na hranici 5 metrů.1:1. Do konce poločasu prošla s pořádnou deštivou sprchou take útočná sprcha domácích, když po individuální akci krásně rozebral Wilczek hostující obranu a naservíroval Míč Lanickovi,ktery se krásně trefil a stanovil tak poločasový vysledek 2:1

V druhém poločase hostující neustáli tlak domácích a prohráli vysoko!

Druhá půle začala pro Brantice nešťastně za zbytečné řeči dostal hned v úvodu druhou žlutou kartu rychlík Varga a šel do sprch. Zbytek utkání pak Karlovice zcela ovládly a přidaly ještě 3 branky a vyhráli tak 5:1

Sokol Karlovice
A. Krupa [-] - B. Vyroubal [-] , M. Raiskup [-] , R. Láníček [-] , L. Rohel [-] , B. Procházka [-] , V. Matuška [-] , J. Vikartovský [-] , T. Navrátil [-] , K. Wilczek [-] , J. Jošek [-]