Šebela Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ostrá - Paběnice 2:0 (2:0) 20.04. 17:00 -
Doksy - Tochovice 0:1 (0:0) 13.04. 16:30 -
Řepov - Benátky B 1:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
Kutná Hora - Libiš 3:3 (2:1) 11.11. 10:00 -
Všestudy - Čelákovice 3:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Bezno-Sovinky - K.Vrutice 4:6 (1:3) 28.10. 14:30 -
V.Dobrá - Mšec-N. Straš. 4:2 (1:2) 21.10. 15:30 -
Předměřice - Židněves 1:2 (0:1) 08.10. 16:00 -
Jinočany - Nelahozeves 0:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Jivina - Zdětín 2:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
Rožďalovice - SKMK 1:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Prčice - Nelahozeves 0:1 (0:0) 17.09. 16:30 -
Úvaly - Nymburk 1:3 (0:1) 03.09. 17:00 -
Čáslav B - Vrdy 2:3 (1:1) 13.08. 17:00 -
SKMK - Vykáň 5:1 (3:0) 11.06. 17:00 -
Vlašim B - Čáslav B 4:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Roztoky - Švermov 5:2 (2:0) 14.05. 17:00 -
Povltavská FA B - Nespeky 2:3 (1:0) 13.05. 17:00 -
Záryby - Libčice 3:0 (3:0) 06.05. 17:00 -
B.Poděbrady - Pšovka 3:1 (0:1) 29.04. 17:00 -
Sázava - Divišov 5:1 (3:1) 22.04. 17:00 -
Jíloviště - Klecany 4:2 (2:2) 14.04. 19:00 -
Všestudy - Libčice 2:2 (1:2) 26.03. 15:00 -
Mšec-N. Straš. - Hostouň B 2:1 (1:0) 13.11. 14:00 -
Zavidov - Lány 3:3 (1:0) 06.11. 14:00 -
Jílové - Dobříš B 3:0 (0:0) 22.10. 15:30 -
Lužec - Velvary B 4:1 (1:0) 15.10. 15:30 -
Semice - Velim B 0:0 (0:0) 09.10. 16:00 -
S.Boleslav - Pšovka 2:0 (1:0) 28.09. 10:15 -
Lužec - Mělník 0:3 (0:0) 17.09. 16:30 -
Zdětín - Kosořice 1:2 (0:0) 18.06. 17:00 -
Pečky - Pátek 2:2 (0:1) 12.06. 17:00 -
Březno - DBSK B 2:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
D.Lhota - Sporting MB 2:2 (0:1) 11.06. 13:30 -
Strašnov - D.Lhota 2:0 (2:0) 05.06. 17:00 -
Benátky B - Zdětín 1:0 (0:0) 29.05. 17:00 -
Nemyslovice - Pěčice B 1:8 (0:6) 28.05. 13:30 -
Krnsko - Akuma MB 4:0 (2:0) 21.05. 10:30 -
Bakov B - Sporting MB 1:2 (0:0) 15.05. 17:00 -
Klášter - Čistá 2:1 (2:0) 15.05. 13:30 -
Zdětín - DBSK B 2:2 (1:1) 23.04. 17:00 -
Doubrava - Řepov 1:8 (0:4) 16.04. 13:30 -
Čistá - SKP MB 2:3 (1:1) 09.04. 13:30 -
V. Přítočno - Slaný B 0:3 (0:3) 02.04. 16:30 -
K.Hlavno - K.Vrutice 1:1 (1:1) 26.03. 15:00 -
Březno - Akuma MB 2:3 (0:2) 06.11. 14:00 -
Řepov - Kosořice 2:1 (0:0) 30.10. 14:00 -
Horky B - Kochánky 0:5 (0:3) 30.10. 11:30 -
Žerčice - Bezno-Sovinky 1:3 (1:1) 24.10. 14:30 -
Předměřice - Ledce 2:1 (1:0) 17.10. 15:30