Ladislav Beran

Reportáž

Dub bodoval i ve Zbytinách


Zbytinští po senzační výhře minulý týden nad Svatou Máří, chtěli potvrdit tyto body i v zápase s Dubem.


Reportáž

Tatran žije! Důležité body přišly proti Dražicím


Tatran Prachatice živý dál naději na záchranu Krajského přeboru. Do zápasu, ve kterém musel domácí tým vyhrát zahájil tlakem, který se stupňoval.


Reportáž

Defenziva Kameňáku znovu neobstála, Vimperk hostům nasázel pět gólů


Vimperk si po Netolicích poradil i s Kamenným Újezdem. Hosté za poslední tři zápasy dostali 21 branek. Máme ohlasy z obou táborů.


Reportáž

FOTO: Blaník Strunkovice si v boji o postup udržel naději


V domácím zápase 24. kola hostil Blaník nevyzpytatelný tým Plané u Českých Budějovic. Trojice rozhodčích Lukáš Tomaň, Vít Vejčík, Karel Handšuh a delegát krajské asociace Jaroslav Vrchota dozírali na dobrý fotbal.

 


Reportáž

Olešník loupil v Prachaticích i bez Lafaty


Prachatický Tatran vědom si svého postavení měl v utkání s Olešníkem vyhrát, aby udržel naději udržení krajského přeboru ve městě pod Libínem. Hosté, kteří přijeli bez Davida Lafaty, který byl na rozlučkovém zápase Daniela Pudila na Žižkově. Kde se uskutečnila fotbalová show jako odvetou za loňskou exhibici legend s celkem Sheffieldu Wednesday, kde Pudil hrával. A tak byť byl hostující tým jako by oslaben, jenže na hřišti tomu nebylo. Hosté předvedli soustředěný a zkušený výkon, který domácí nedokázali překonat.


Reportáž

Vimperk se rval i v oslabení. Nepomohla mu ani branka gólmana Vlka!


Vodňanskou přesilovku zúročil v poslední minutě Šteier a zařídil hostům další body do tabulky.


Reportáž

Borová Lada v dohrávce udolala Zbytiny


Dohrávka 10 kola, které bylo v řádném termínu zrušeno z důvodu sněhové nadílky, se odehrála již za pěkného slunečného počasí.

     Zápas zapadl do oslav Zbytinského prvního máje a chyběly jen body. Borová Lada jsou těžký soupeř a dokáže potrápit favority, ale i soupeře ze spodu tabulky. Trojice rozhodčích Miroslav Šupík, Milan Pánek a Miroslav Harvalík, dala zápasu punc klidu. Tím, že šlo o dohrávku, bylo to správné řešení, které se v sobotních kolech nedaří, ale to je věc předsedy komise rozhodčích.


Reportáž

Cehnice vezou ze Záblatí tři body


V Záblatí se hrálo netradičně v sobotu dopoledne a domácí v aréně Jiřího Pavlíka přivítali soupeře s Cehnic. Utkání důležité pro oba jak z postavení v tabulce, tak bodově. Prachatická rezerva, která hraje v Záblatí, by v případě vítězství odskočila soupeři na šest bodů a byl by to krok k jistotě záchrany v soutěži.


Reportáž

FOTO: Volary s přehledem přejely rezervu Čkyně


 

Po vynucené pauze, kdy minulé kolo bylo odloženo kvůli zimnímu počasí, se po týdnu hrálo za úplně jiných podmínek. Pravé jarní počasí bylo ideální pro fotbal a ve Volarech si na utkání se Čkyňskou rezervou našlo cestu dost diváků.

 

 


Reportáž

FOTO: Čkyně vedení neudržela, ve Vimperku padla


Vimperk vstoupil do jara výborně, ze dvou zápasů má na kontě plný počet bodů.


Reportáž

FOTO: Ve šlágru kola Roudné vyrovnalo v nastavení


Souboj o čelo se odehrál ve Strunkovicích. K zápasu máme obsáhlou fotogalerii hned od tří různých fotografů!


Reportáž

V Záblatí hrál domácí Tatran Prachatice o klidnou zimu


V areálu Jiřího Pavlíka se za krásného listopadového dne končilo spodzimní částí.


Reportáž

Zlín nebyl pro Plzeň překážkou

31.10.2022 16:20 1. Liga 18

Zlínští k zápasu nastoupili až s moc velkým respektem a od úvodních minut bylo jasné, kdo je na hřišti pánem.

 


Reportáž

FOTOGALERIE: Stachy uspěly ve Volarech


Volarští sehráli s lídrem tabulky nejlepší zápas podzimu, ale nemohoucnost v koncovce je stála lepší výsledek.

 


Reportáž

Exligový Luboš Pecka pomáhá Lažištím ve třetí třídě


Lažiští borci oprášili název FK Lažiště a poněvadž jde o úplně nový tedy (staronový) fotbalový subjekt, musí domácí začít od fotbalového ,,pralesa". A borci z pod Boubína s nejlepším fotbalovým areálem v soutěži hrající nejnižší III. třídu Prachaticka se s tím perou výborně.

 


Reportáž

Březí padlo brankou v 91. minutě


Okresní derby dvou týmů z konců okresu, vacovští i domácí to mají kousek do Strakonic. Já to hodnotím jako šlágr kola a to se také událo. Hráči obou týmů za krásného, téměř letního počasí, nabídli pěkné návštěvě fotbalovou bitvu, která téměř osmdesát minut byla nadprůměrem soutěže. Trojice rozhodčích Tauber, Hnilička, Harvalík řídila toto důležité a těžké utkání solidně.