Ondřej Teichmann

Něco o mě:

Vedoucí, fotograf a patriot Vřesiny

Kontakty:

   |  

Reportáž

FOTO: Přestřelku v posledním kole v závěru strhl na domácí stranu Telnar


V posledním 26. kole přivítaly Petřkovice na domácí půdě Vřesinu. Přestože oba týmy už prakticky neměli o co hrát, Petřkovice zakončily sezónu velmi dobrým šestým místem, naproti tomu vřesinští se definitivně zachránili v soutěži a zakončili jej na desáté příčce.


Reportáž

FOTO: Chmelář dvěma góly drží naděje Hatě na záchranu


Ve 25. kole přivítala Vřesina na domácí půdě tým Hatě. Hať musela nutně bodovat poté, co Třebovice naplno bodovaly s Petřkovicemi. Úvod začal lépe pro hosty, kteří byli aktivnější, ale své ovoce to nepřineslo a do vedení se naopak dostal domácí tým. Ve druhé půli vřesinští měli k dispozici několik standartek, ale ty nedokázali proměnit ve vytouženou branku.


Reportáž

FOTO: Eke poslal Vítkovice vstříc postupu


Ve 24. Kole přivítaly Vítkovice na domácí půdě Vřesinu. První půli vítkovičtí zcela ovládli, ale na úvodní branku se hodně nadřely. Vřesinští se moc do hry v tomto utkání nedostávali.


Reportáž

FOTO: Brejk Glosera pečetil výhru Markvartovic


Ve 23. Kole přivítala Vřesina na domácí půdě tým Markvartovic. Markvartovice v první půli byly fotbalovější a nakonec z toho těžily. Druhá půle toho už tolik nenabídla 


Reportáž

FOTO: Dvě penalty a gól v závěru podtrhl výhru Hlubiny


Ve 22. Kole přivítala rezerva Hlubiny na domácí půdě Vřesinu. Hlubinští skvěle vstoupili do utkání a hned ze startu vstřelili dvě branky. Vřesinští zareagovali a oba týmy nakonec předvedli skvělou podívanou! 


Reportáž

FOTO: Penalta pečetila výhru


Ve 20. kole přivítaly Darkovice na domácí půdě Vřesinu. Darkovice bojují o setrvání v lize a do utkání přesto dobře nevstoupily, když už v 5. minutě inkasovaly.


Reportáž

FOTO/SESTŘIH: Gól jak od Patrika Schicka


V 19. Kole přivítali vřesinští na domácí půdě FK Slovan Záblatí. Hráči Vřesiny neprožívají zrovna nejlepší chvíle, ale tento zápas byl opakem. Vstup sice vřesinským nevyšel, ale následně utkání dokázali obrátit ve svůj prospěch.


Reportáž

FOTO: Demolice, Vřesina si smlsla na Třebovicích


18. kolo mezi Vřesinou a Třebovicemi nabídlo úžasnou podívanou! 138 diváků přihlíželo doopravdy ofenzivním hodům, jelikož toto utkání nabídlo úžasných devět branek.


Reportáž

FOTO: Dva góly Rončky znemožnili snahy domácích


V 17. Kole přivítaly Šilheřovice na domácí půdě Vřesinu. Domácí v posledním utkání pouze remizovali na půdě Třebovic a chtěli určitě z toho zápasu dosáhnout většího bodového přídělu.


Reportáž

FOTO: Kapitán za hrdinu


V 16. kole přivítala Vřesina na domácí půdě Rychvald. Rychvald v utkání dvakrát vedl, ale nakonec své vedení ztratil.


Reportáž

FOTO: Stejný střelec v novém kabátu


V 15. kole přivítala Polom na svém hřišti Vřesinu. Polomští zatím zažívají skvělý start do jarní části, když v úvodním zápase porazili Třebovice 5:1. Vřesinští start do jara též špatní neměli, proti Hrabové dokázali remizovat, ze stavu 0:2 vyrovnali na 2:2.


Reportáž

FOTO: Penalta, červená karta, Vřesina v závěru zachránila bod


Ve 14. kole v prvním jarním utkání přivítala Vřesina Hrabovou. Hosté byli v tomto utkání jasným favoritem, ale Vřesina nejednou své soupeře zaskočila a byla těžkým soupeřem. První půle toho moc nenabídla a skončila bez branek. V té druhé naopak o góly nebyla potřeba a nakonec to bylo velmi napínavé utkání až do samotného závěru.


Reportáž

FOTO: Třikrát vedli, ale nestačilo to


V posledním kole přivítala Hrabová na svém hřišti nevyzpytatelnou Vřesinu, která dokáže potrápit téměř každého soupeře. V zápase se Vřesina dostala třikrát do vedení, pokaždé se povedlo Hrabové vyrovnat, celkový průběh byl velmi vyrovnaný a oba celky předvedli skvělý výkon, na poslední utkání pohledný fotbal, který bavil!


Reportáž

FOTO: Plichta ve Vřesině


13. kolo nasvědčovalo vyrovnané utkání mezi Vřesinou a Petřkovicemi. Fotbal byl na oko velmi pěkný, plný útočného fotbalu a šancí.


Reportáž

FOTO: Štítina rozebrala Kozmice


Štítina jednoznačně opanovala hřiště a vysoko vyhrála. 


Reportáž

FOTO: Neporazitelnost


V 11. kole přivítala Vřesina na své půdě zatím suverénní Vítkovice, které jsou jasným favoritem na postup. Průběh tomu částečně i nasvědčoval.


Reportáž

FOTO: Penalta, červená karta a čisté konto


V 10. kole se utkaly Markvartovice s Vřesinou, k vidění kromě tří branek bylo i vyloučení či penalta.


Reportáž

FOTO: Demolice na Vřesině


Vřesina soutěží neprochází vůbec špatně, což dala jasně najevo v 9. Kole Hlubině, se kterou si velmi hladce poradila.